Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

Atsauksmes par THYGE Galds? Klātienē nav pētīts, bet cena pozitīva.

Jaunietim vajag jaunu galdu. Vecais MICKE ir nobeigts un pēc parametriem neder datoram. Neviens gan neļaus pirkt otru monitoru? Tas nav jāzin.

Micke kalpojis godam.

<Martina>

Šai tēmai līdzi nesekoju, bet ierakstīšos. Esmu vienkārši sajūsmā par pārvietojamo indukcijas plīti TILLREDA, kura maksā 39.99. Tik jaudīga, ka citas plītis, kas dzīvē mēģinātas- nestāv pat klāt. Ir bērnu bloķēšanas režīms, taimeris, plīts pati signalizē, kad ūdens izvārījies tukšs (neesmu mēģinājusi izvārīt, bet pīkst un apstājas, ja noņemu katlu), 9 karstuma režīmi. Viens riņķis gan, bet tā kā mēs esam mazgatavotāji, tad mums ir ok. Iesaku studentu dzīvei, vai tiem, kam virtuve ir remontā. Neliels mīnuss ir tas, ka dūc un rada nelielu vibrāciju, bet visādi citādi es šai plītij lieku 10+

SanSu

Jūs ikea piedāvāto virtuves tehniku esat papētījušas? Meklēt atsevišķi ko labu, vai arī nav jēgas - var ņemt visu kompletā no ikeas?

Plīts, cepeškrāsns, trauku mašīna

Sigma

SanSu ir Ikea indukcijas virsma - atšķirību no iepriekšējā dzīvokļa Electrolux prakstiski nekādu, jauda laba. Vienīgi touch pogas manai gaumei drusku par jūtīgu - gadās nevietā P uzspiest. Eluxis prasīja tādu drusku, drusku smagāku pieskārienu.
Vēl ir dārgākais no iebūvētajiem nosūcējiem - jauda ļoti laba, laba iebūvētā gaisma, bet nav pats klusākais gan.

dzīvoju lēnām

Charly

Es remonta laikā nopirku kaut kadu neIkeas Esperanza induktīvo pa 20 eur. Izcili strādāja. Joprojām glabāju nebaltai dienas. Tā kā kad ieraudzīju Ikea pa 40 eur sajutos vareni ietaupījusi.

Rozamunde

Charly
Man arī Esperanza tā pati. LaimīKs kā zilons!

Un jā - igauņi, kā latvieši Mažeiķu Lidlā

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

Resnā Žurka

<Martina>
Indukcijas bez trokšņa vai tad mēdz būt? Man viņas visas taisa troksni

Avalon

Nopirku virtuvei pagaidu paklāju, šādu :

https://www.ikea.lv/lv/products/dzivojama-istaba/paklaji/nelieli-paklaji/torslev-gludi-austs-paklajs-melna-krasa-balta-krasa-art-80418711

Nu ļoti neiesaku! Pēc mazgāšanas veļasmašīnā baismīgi smirdēja, mazgāju vēlreiz uz ilgāko veļas mašīnas programmu, vēl papildus atspiedu, tik un tā smirdēja. Un turpināja smirdēt pēc puvuma un netīra suņa visu laiku, kamēr žuva vairākas dienas ( ar visu to, ka mums mājās ļoti karsti un viss žūst momentāli). Tagad paklājs beidzot sauss un nesmird, bet nu nezinu vai riskēšu mazgāt vēlreiz, vai labāk uzreiz nest uz mistkasti, kad paliks netīrs.

Avalon
Kas tas par sastāvu, ka smird.

sakii

Dažas akrila dzijas šitā smird pēc slapja suņa, kad slapjas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147