Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

Man sūtīja epastā aiciājumu saņemt katalogu veikalā

red bull

Conejito
Aha, tamdēļ saskumu, jo patika to saņemt pastkastītē un tad pie kafijas krūzes to šķirstīt.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

ElbaRado

Gribēju pateikt paldies tiem, kas vecajā tēmā ieteica zem paklājiem pretslīdes paliktni. Pēc ilgas vilcināšanās nopirkām un izmēģinājām. Es līdz beidzamam īsti neticēju, ka no tā būs īpaša jēga, bet izrādījās, ka ir! Tiešām kolosāli notur paklāju vietā. Varu tikai ieteikt.

Tas ir šis: https://www.ikea.lv/lv/products/prieksnams/paklaji/kajslauki-un-piederumi/stopp-filt-pretslides-paliktnis-art-90132261

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Iepirku palagus ar gumiju, no baltajiem 90x200 bija 4 veidi - divi 100% kokvilna un divi ar kkādu liocellu vai tml. Nu lūk, paņēmu dārgākos kokvilnas, bet ir tādi sūdi!!! Uz tausti cieti, kā plastmasa, nenormāli burzīgi un ne vel;la neturas uz matrača (gumija pa visu perimetru, iepriekš pirktajiem bija tikai galos un sānu malas smuki nostiepās. Tik žēl naudas - gribēju, kā bērniem labāk

Sixpārnis

Es pasūtīju NATTJASMIN palagu. Pēc laiciņa varēšu padalīties ar atsauksmi.

PUDERVIVA gultas veļa ir ok, bet palags sākotnēji bija diezgan ass un skrāpēja ādu, un pēc visai neilga laika izberzti caurumi. Lina palagā!!! Man nekad nav bijuši saplīsuši palagi. Par šo gan brīnos.
Zinu, ka lina palagiem ir (bija) zināms standarts, cik bieziem diegiem jābūt, lai šādi nenotiktu. Man ir lietošanā lina palagi no padomju laikiem - es nudien nezinu, vai tos vispār var nolietot?

Avalon

Mūsmājās lietošanā ir šāda NATTJASMIN gultasveļa :

https://www.ikea.lv/lv/products/gulamistaba/gultas-vela/segas-parvalki-un-spilvendranas/nattjasmin-segas-parvalks-un-2-spilvendranas-balta-krasa-art-50337165

Ļoti patīkama pēc taustes, zīdaina. Vasarā bija mazliet par karstu tādā gulēt, jo liocels sastāvā, bet tagad tieši laikā. Palagi mums arī no šīs pašas sērijas, ar to arī nekādu problēmu nav bijis - zīdains, patīkams ādai.

MioMioMio

Man ir, ja nekļūdos ULLVIDE palags ar gumiju, nekādas vainas, lietošanā vairāk kā gadu, palags kā palags. https://www.ikea.lv/lv/products/gulamistaba/gultas-vela/palagi-un-spilvendranas/ullvide-palags-ar-gumiju-peleka-krasa-art-70335542

BERGPALM gultasveļa arī ir un patīk.

Upene

Man ir IKEA palagi ar gumiju visapkārt - ir OK. Turās un neburzās neko.

Varbūt biezums par lielu konkērtajam matracim (nu tur atšķirās arī ne tikai horizontālie izmēri, bet arī augstums)

Man ikejas palagi un virspalagi labākā stāvoklī, kā stokmanā pirktie satīna, kuriem virs 300 diegi uz kvadrātcollu (vai kā nu tur). Pirmoreiz mūžā palagi cauri. Vnk nesaprotu, kas notiek, kur kvalitāte palikusi.

Murrrkšķis

man ir ikejas palagi (ar gumiju) jau gadu, viss kārtībā. nepateikšu specifikāciju, tikai ka dabīgi (kokvilnas) un no daudzmaz lētajiem

šie katrā ziņā ir daudz labāki par jyskā pirktajiem kokvilnas palagiem, kas neizprotamā kārtā visi gada laikā kļūst caurumaini. ikejas palagi rullē, jyska palagi fuipēkaka.

ja nu esmu šeit ierakstījusies - tā šocene, ko pārdod pie kasēm, ir ļoti laba. un bērni saka, ka tie flomasterīši, kas pie kases (Mala), ir ļoti, ļoti labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147