Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

la_cumparsita

Kad tikai vēl vēra vaļā šo veikalu, augstprātīgi pie sevis domāju - nuinafig, neko tur toč nepirkšu, jo īpaši mēbeles. Jo kkad sen no LT atvedu plauktu Kallak un man tas ar savu smagnējumu un laminātu bija noriebies. To plauktu žigli vien pārdevu. Bet tad gadījās draudzenei aizbraukt līdzi un nu manās mājās ir kumode un paklājs . Un esmu sajūsmā, ir skaisti un funkcionāli. Tikko nopirku arī pie sienas pieskrūvējamu zelta rāmi - organizatoru - palānotāju ar knaģiem, arī zelta.

Upene

Mans šodienas secinājums - asfalta krītiņi baigi forši - ilgi un taupīgi zīmējas, nesmērē pirkstus.

Hiāra

Man par lielu pārsteigumu IKEA palags ar gumiju maksāja 18 eur! Nopietni? Tiešām tāda cena vai es ko nepareizi sapratu? 180 uz 200 cm

Neatradu normālus grozus, ko ielikt skapī drēbēm, IKEA tikai ir standartizmēri,kas neder tam,ja taisa mājās pats plauktus.

Laba cena bija datorgaldam un krēslam.

Garšīgi paēdu.

Nepatika,ka izejot ar ratiem no IKEA, jādzen mašīna klāt, jo ar ratiem līdz auto aizbraukt nevar. Labi,ka mēs divi, ja viens, tad man nav skaidrs,kā to normāli var izveikt.

Upene

Hiāra
Apsargs pie izejas palīdz pieskatīt.

teite

Hiāra
Tu pirmo reizi ikea? tā auto piedzīšana arī sākumā šķita dīvaina, bet īstenībā ir ļoti ok, jo preču iekraušana notiek kontrolētā zonā un nenotiek haotiska darbošanās un bīstamu situāciju izraisīšana visā lielajā stāvvietā. Tā sistēma IR laba.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

MioMioMio

Apsargs pie izejas palīdz pieskatīt.
Nē, nepalīdz. Nu, apsarga tur nebija, kad es tur biju, bija darbinieks, kas stumdīja ratiņus kopā. Viņš teica, lai vienkārši atstāj, ka esot kameras. Interesanti, IKEA Family šajā gadījumā, ja kāds kaut ko pievāc, sedz jaunu preci? Laikam jau vajadzētu. Pārdevēja man teica, ka jauna prece pienākas pat, ja pie kasēm sasitu nopirkto. Šis man arī ļoti nepatika, vecajā IKEA tēmā rakstīju. Nav jau minūte, pailgi, kamēr līdz tālajam galam aiziet.

Papildināts 19.10.2020 00:01:

Man par lielu pārsteigumu IKEA palags ar gumiju maksāja 18 eur! Nopietni? Tiešām tāda cena vai es ko nepareizi sapratu? 180 uz 200 cm
Cik tad citur maksā palagi? Nebiju par šo aizdomājusies, bet nekas traks nelikās. Rekur ir arī kaut kāds par 10 eur, pats lētākais - https://www.ikea.lv/lv/products/gulamistaba/gultas-vela/palagi-un-spilvendranas/fargmara-palags-ar-gumiju-balta-krasa-art-80347728

Es šodien kašķīga.

Hiāra
Tiešām domāji, ka ikea speciāli priekš tava paštaistītā plaukta būs uzražojusi precīzi oienērotas kastes?

Nez, neesmu nekur redzējusi lētākys lielos palagus ar gumiju.

Man vnk tur sieviete, kura arī krāmējās, pastāvēja klāt, pasargāja. Teica, ka viņai kāds tā palīdzējis, viņa arī tālāk palīdz. Bet vispār, kad esmu tur viena, piedomāju, vai varēšu visu sakrāmēt maisā, lai nav jābrauc klāt.

Lai kā man patiktu ikeja, tas ēdiens, ja neskaita varbūt klasiku ar gaļas bumbiņām, ir briesmīgi negaršīgs. Kā makdonals, bez nevienas garšas nianses. Es gan no ikejas ēdienaa arīneko tādu negaidu, bet parasti, ja esmu tur ar bērniem, sanāk baigo piķi atstāt ēdnīcā un tad ir pārdomas, ka varējām tomēr citur aizbraukt paēst. Iespējams, ja pirmoreiz tur ēd, vēl patīk, bet padsmito reizi gan ne.

Papildināts 19.10.2020 07:51:

Un vispār , kā pierunāji vīru uz ikeju? Tu tsk stāstīji kādi mēs visi muļķi, ka nezinam, ka tā ir franšīze.

Papildināts 19.10.2020 07:53:

Vispār lai nenoķertu šoku un atrastu visu nepieciešamo, ieteiktu sākumā paskatīties mājaslapā.

Papildināts 19.10.2020 08:04:

Un datorgaldu par 479€ es nevaru sagremot. Gribu regulējamu augstumu, smuku, vēlams 160 cm garu, bet nu drusku lētāk. Varbūt kāds manījis citur?

Pēdējās izmaiņas: Juneberry, 19.10.2020 08:05.

Astoņmizu zobgrauzis

Maniem pirkumiem nekad nekas nav noticis, kamēr eju pēc mašīnas un pieparkojos. Jā, ir kameras, čeku ielieku kabatā un paļaujos, ka nereizē Ikea izdevīgāk būs visu kompensēt nekā uzņemties neslavu.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Juneberry
Augstumā regulējami galdi vispār ir šausmīgi dārgi. Vīram vajadzēja strādāšanai mājās. Skatījāmies lietotu. Var medīt lietotu mēbeļu veikalos, bet mums izdevās atrast caur fb, viens uzņēmums izpārdeva savu biroju. Braucām uz Ogri pakaļ galdam.

MioMioMio

Un datorgaldu par 479€ es nevaru sagremot. Gribu regulējamu augstumu,
Es arī gribēju, kamēr apskatījos cenas. Apskatījos un nopirku visparastāko LINNMON virsmu un balstus. Nezinu arī tā reāli cik bieži strādātu, kājās stāvot - nav tāds bijis, nav bijis iespējas notestēt. Ja izrādītos, ka beigās tāpat visu laiku sēžu, būtu pavisam žēl naudas

Lai kā man patiktu ikeja, tas ēdiens, ja neskaita varbūt klasiku ar gaļas bumbiņām, ir briesmīgi negaršīgs
Ēdu vienmēr vai nu lazanju vai gaļas bumbiņas. Abi garšo un citronu pīrāgs arī. Izskatās, ka gandrīz visiem tur garšo, cik daudz cilvēku parasti kafē.

Bet vispār, kad esmu tur viena, piedomāju, vai varēšu visu sakrāmēt maisā, lai nav jābrauc klāt.
Ja man ir visādi sīkie krāmi, nevis mēbeles, tad pēdējās reizes praktizēju ēzelīša pieeju - aizbraucu ar ratiem līdz virpuļdurvīm, apkaros ar saiņiem un eju uz auto Bet vispār man ļoooti patīk iespēja pasūtīt internetveikalā un tikai piebraukt piegādes zonā visu paņemt jau smuki sapakotu. Lai gan man IKEA nenormāli patīk, pats veikals patiesībā mani vienmēr nogurdina. Ja vēl tikai pirmo stāvu eju, tad tā, bet, ja abus, tad man pēc tam reāli vajag mājās atpūsties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147