Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

MioMioMio

Man ir fikuss, nekādu kukaiņu nebija.

ElbaRado

Seši dažnedažādi un dažādos laikos IKEA iegādāti augu podiņi (septiņi, ja pieskaitītu viršus, bet tos kaķi nograuza), visi aug griezdamies, kaitēkļu nav bijis.

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Tas priecē, ka nav kukaiņu. Jo par veikalu podiem briesmu lietas stasta.

Danica

Jo par veikalu podiem briesmu lietas stasta.
Pirmo reizi dzirdu ko tādu. Man pilnīgi visi augi ir pirkti tikai veikalos. Kaut ko es pati, kaut ko kolēģi man dzimšanas dienā nopirkuši. Visi ir no Depo, Ikea, Ksenukai, Hortes un tml. Nekādu kukaiņu nekad nav bijis. Vienīgais, ko starp veikaliem varētu salīdzināt, ir samocītāko un mūsu klimatam neatbilstamāko augu izvēles tops.

Danica
Man nav viedokļa pasai, bet FB istabas augu grupa meitenes visu laiku piemin, ka gan no Depo, gan kaut kādiem mazākiem veikaliņiem parnes īrniekus. Hortes laikam nav slikto saraksta. A man tāda problēma nav vajadzīga, jo zinu ka ne ar kādu smidzināšanu un mazgāšanu neņemšos.

Diemžēl IKEA kafijkociņam bija sīki, pelēki kukainīši. Tādi kā laputis, bet drusku lielāki.

Minkanāk

FB istabas augu grupa meitenes visu laiku piemin, ka gan no Depo, gan kaut kādiem mazākiem veikaliņiem parnes īrniekus.
Man arī pāris gadus atpakaļ gāja bojā visi istabas augi ( bija daudz), jo orihidejai, ko nopirku Depo un atnesu mājās, bija kukaiņi, kas mēneša laikā noēda un nomirdināja visus manus istabas augus.

No IKEA man ir vairāki augi - gan citronkoks, gan palma, gan kokosrieksts, gan naudas koks, gan sukulenti. Nekad nebija nekādu kaitēkļu. Tādā ziņā, IKEA uzticos.

Maksi

Kunkaiņi nav bijuši nevienam veikalā pirktam augam. Rimi pirktam rozmarīnam vienmēr ir bijusi miltrasa. Ja ātri to kociņu patērē, nav ne vainas, palodzes kaimiņi nav aplaisti.

Undomiel

Maksi
Tfu tfu tfu, man Rimi rozmarīns jau mēnešiem dzīvo un aug, viss labi.

Maksi

Undomiel
Pēdējais pirms mēneša pirktais pagaidām ir veselīgs. Iesējams, ka pārdevēja pusē problēma ir pamanīta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147