Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

sirdspukstiņš

2 dienas braaucām uz IKEA pēc skapja.Sestdien piga no 5 izvēlētajiem.Svētdien no rīta ievesta produkcija...tad nu skrējām kko lasīt

Murgs...ar laimīgām beigām

kgan-gribējām stūra skapi..par tiem līdz oktobrim (varbūt)nesapņot

Man majās tās kastes un maisi līdz brošai..ņēmām tādu ko var paņemt un ielikt-daudz maz sev vēlamajā variantā

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Elza

Ne pārāk ilgi pēc IKEA atvēršanas Rīgā pati redzēju uz auga (laikam papardes) bruņutis; bet kaitēkļi uz augiem var gadīties jebkurā veikalā un jebkuram audzētājam. Arī augiem vajag piekopt karantīnu - jauniegādātos nelikt blakus vecajiem iemītniekiem uzreiz, bet tikai pēc aptuveni mēneša. Pati esmu dabūjusi izsviest no jauniegādāta auga ar vīrusslimību sasirgušus iezemiešus, podus ar verdošu ūdeni dezinficēt un visādi izpildīties.

Šis komentārs ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Patricia L

Biju šodien ikea pēc mūsu iecienītajiem Besta sērijas skapīšiem. Ar katru reizi kāda varianta vairs nav, kā izskatās uz neatgriešanos. Arī šoreiz izbeidzās vienas durtiņas rēķina izrakstīšanas brīdī. Uz jautājumu, vai varētu būt kaut kad, konsultante nepārprotami nomurmināja, ka diez vai. Tad nobrīnījos, ka Ikea nav dekoratīvās spilvendrānas 40×40 kaut tieši šada izmēra spilventiņi sen pirkti tieši Ikea.

Vienīgi nopirku jau ziemassvētku stralu, no papīra gan. Pagājušo gadu nevarēja dabūt.

Bet vispār jocīga sajūta, ka kaut kas nav labi ar ikea, pluakti iztukšoti, mazāka izvēle.

Muudziite

Toties Ziemassvētki sākušies

Mimene

Es arī gribu tikt pie Strala zvaigznēm,bet internetveikalā pati zvaigzne nav atrodama.

Tell the world I'm coming home

Mimene

Šodien jau redzu Strala zvaigznes,un tik dažāda izvēle.

Tell the world I'm coming home

teite

Patricia L
Daudzi veikali pustukši. Jo rūpnīcas daļēji strādā vai nestrādā, trūkst preces.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Atceroties pagājšgadu, ja man vajadzētu Stralas, es pirktu tagad. Pagājšgad bez maz pēdējās pa plauktiem lasīju.

Muudziite

Biju ikea šonedēļ (pakšu groziņi bija beidzot atvesti). Sākumā šoks - rotātas eglītes jau pie durvīm. Beigās pati jau snaikstījos ap Ziemassvētku plauktiem. Strala zvaigznes padsmit dažādu veidu. Visādas smukas lampiņu virtenes, forši dāvanu papīri.

Astoņmizu zobgrauzis

Es nevaru sagaidīt virtuves izlietni un vienu atvilktnīti. Un visādu sīkumus, bet tie sīkumi.

Augi man ir pavisam 7 no Ikea. Viss labi. Augu ar bruņutīm gadījās K-Senukai nopirkt.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147