Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

Varbūt kādam ir kāda lieka Strala zvaigzne? Labrāt atpirkšu. Vadi ir, zvaigžņu veikalā vairs nav.

Grietina1

Hurrem
ja nu kas- Mājai un dārzam līdzīgas papīra zvaigznes ar gaismiņam uz baterijām, ir ok

Kaimiņu meitenes vēl pagājušā nedēļā Stralas sūtīja, kaut kas bija vēl palicis, bet laikam tikai 1 veida. Es gribēju vienu uz palodzes liekamo statīvu, bet figvam, palikuši bija tikai karināmie vadi. Un es atcerējos savu ierakstu oktobrī, ka jāpērk tagad, citādi nebūs.

Papildināts 29.11.2021 22:42:

Sinsay interneta veikalā redzēju Stralveidīgas zvaigznes

Dzīvesveids

zvaigžņu veikalā vairs nav.
Uhtī. Es pirms apmēram trim dienām skatījos internetveikalā un rādīja, ka pieejamas vairāk par tūkstoti. Un visas jau izpirktas.

Pazuda ātri! Vēl aizvakar bija internetveikalā, vakar vairs ne.

MioMioMio

Ļoti nepatīk, ka atkal tā 4 EUR maksa par interneta pasūtījumu zem 100 EUR Laikam šī ir aktuāla tikko kā veikals kā tāds vismaz vakcinētajiem ir atvērts. Nu būtu kaut 50 EUR jāsavāc, sadomātu, bet negribas uz 100 salasīt nevajadzīgus krāmus un pēc tam nest visu atgriezt. Sāku jau apsvērt pat to 10 EUR piegādi. Beigās tomēr aizbraucu klātienē pēc nelielā priekšmeta (glāžu komplekts), ko gribēju. Viss, kas parādās pieejams, tik ātri pazūd, ka nevar riskēt, ja būtu jau prece rezervēta iekš internetpasūtījuma, tad vismaz vairāku dienu intervāls kad nobraukt garām. Šobrīd manas glāzes, kas parādījās 6 no rīta šodien, internetā jau vairs nav pieejamas un veikalā uz vietas skaits nokrities no 91 uz 37, labi, ka paņēmu.

Pēdējās izmaiņas: MioMioMio, 01.12.2021 23:19.

MioMioMio
Kuras glāzes pērc?

MioMioMio

Feinas!

Man bērni prasa piparkūku mājas. Pagājušajā gadā bija un šogad atkal grib. Nopirkt varu tikai internetveikalā. Cik ilgs laiks paiet, kamēr var braukt pakaļ. Nu apmēram?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147