Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

MioMioMio
Un man tagad šampi sagribējās

Juoda

Ui, sakāt, ka tās glāzes iet uz urrā? Arī uz tām acis metu, fsjo, šovakar braukšu medīt.

MioMioMio

Conejito

Juoda
Tur ir "Pārbaudīt preces pieejamību veikalā" - rāda, ka būtībā jau cauri, 1 gab palicis. Ja glāžu dēļ, tad es nebrauktu, gaidītu nākamo piedevumu.

Varētu IKEA ieviest fīču "cik cilvēkiem vēl ir notifikācijas" Lai zini, kas jāķer 6 no rīta uzreiz pēc notifikācijas (kaut kādiem PAX skapjiem laikam šis bija aktuāli), pēc kā var mierīgi aizbraukt pēc vairākām dienām.

Papildināts 03.12.2021 16:57:

Sniegoga1
Senāk bija 2-3 dienas. Bet tagad kādu pusgadu neesmu sūtījusi.

sirdspukstiņš

Mums ar PAX skapju variantiem bija tā-kamēr mēs tikām līdz Rīgai svētdienas dienā(trakais maratons tieši trāpījās, kad visi tilti no Kurzemes puses praktiski ciet un veikalā bijām ap 11:00)un no rīta izčekojot, ka prece pievesta, no sev atzīmētajiem jau 2 bija nepieejami

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Juoda

MioMioMio
Zinu, zinu, ka ir tāda opcija. Ļoti labi zinu. Tak nedomāju, ka iet uz izķeršanu.

Papildināts 03.12.2021 17:55:

sirdspukstiņš
Šitā pirms gada dīvānu medīju. Pēdējo "noķēru".

Papildināts 03.12.2021 17:56:

Bode rāda, ka glāžu vairs nav.

MioMioMio

sirdspukstiņš
Jā, tādā ziņā, ja zini jau ko gribi, interneta pasūtījums ir drošākais, uzreiz pie datora un gatavs, prece tev rezervēta un nav jābrauc ar risku vai vispār dabūsi. Es pavasarī tieši tā sūtīju pa 1-2 gaidītajām precēm uzreiz, jo, kamēr gaidu 3. no sava saraksta, kāda no pirmajām jau būs izķerta. Bet nu tagad ar tiem 100 EUR baigi sarežģīti, vai nu jābrauc uzreiz klātienē pakaļ vai jāsamet liekas lietas, ko pēc tam atgriezt (tā man kauns).

Papildināts 03.12.2021 17:59:

Asos gan tā kaut kad darīju, ka sūtīju sev vajadzīgo preci un vēl vienu atgriežamu piemetu klāt, jo bezmaksas piegāde no 50 EUR

Papildināts 03.12.2021 18:02:

Biju arī pārsteigta kafejnīcā ieraudzīt uzrakstu, ka tagad tā Family kartes bezmaksas tēja/kafija pienākas tikai tiem, kas vismaz par 1 EUR iepērkas restorānā Acīmredzot bija pietiekami daudz haļavčiku.

Kumparsita

https://www.apollo.lv/7400245/danija-sniegputena-del-laudis-parlaiz-nakti-ikea-veikala

Cik forši tā pagulēt tajā Ikea iekārtotajās istabiņās

MioMioMio

Kumparsita
super! es gribētu

Juoda

Ziņoju, glāzes ir. 8 kastes plauktiņā.

sirdspukstiņš

Juoda
Toties nākamajā reizē braucot pakaļ plauktiņiem(izdomāju,ka vajag vēl dažus plauktus saliktajam skapim),nopirkām stūra skapi,kuru vispār teica,ka VARBŪT kkas parādīsies uz decembri

Un tagad leju lielas asaras,ka nenopirkām dīvāngultu Farlov-kkā visam nesanāca naudas...gan jau nākošo mēnesi,bet-dīvāna vairs NAV!!!!!

Varbūt kādam ir mājaš un var pastāstīt par lietošanu? VRB nav jālej asaras??

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147