Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

MioMioMio

Charly

MioMioMio

ziņā, ja zini jau ko gribi, interneta pasūtījums ir drošākais, uzreiz pie datora un gatavs, prece tev rezervēta

Nebūtu tik droša. Zāles darbinieki jau neskrien uzreiz uz zāli pēc preces lai noliktu malā tā kā tikpat labi preci paspēj nopirkt reāls pircējs un Tev tik pēctam paziņo, ka preces vairs nav. Nu kā jebkurā internetveikalā kuram ir arī reāls veikals.

Ievice

Vasarā ikea teica, ka interneta pasūtījumus komplektē iepriekšējā vakarā pirms piegādes. Reiz, baidoties, ka manu dārgumu izpirks, piegādi paņēmu ātrāk nekā man būtu bijis visērtāk.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Charly

Biju domājusi, ka te visi pārspīlē ar runām, ka Ikea ir izpirkta, bet iegāju mājas lapā apskatīties gultasveļas un jā ... izvēles nav.

Jā, ikea izpirkts Piegādāt sola kaut kad, varbūt, iespējams, janvārī...

MioMioMio
Paldies, ka atcerējies!

Kad pēdējo reizi biju, jāatzīst, nopirku.. dažas. Tā, lai pietiek.

Papildināts 06.12.2021 21:41:

Man gribētos cerēt, ka reālie pircēji iepērkas zālē, bet i veikala pasūtījumu komplektē no noliktavas, tādēļ precei, kas uzrādās, un ko tu paspēj nopirkt, vajadzētu būt. Tur ir kaut kāda atsevišķa uzskaite, jo daudzreiz ir tā, ka i veikalā izpirkts, bet nospiežot to pogu "rādīt veikalā" vai taml, parādās aš pārsimt gabali. Imho i veikalā nevar nopirkt to, kas izlikts zālē. Protams, var būt gļuki, bet, ja ļauj nopirkt, tad precei būtu jābūt.

Vēl kāds pamanīja, kā cenas pacēlušās? Paklājs, ko biju noskatījusi no 79€ uz 89€. Lampa no 49€ uz 54 €. Pat visādiem štruntiem trīnītis klāt .

RozaaLaka

vienreiz
IKEA jau pirms jaunā gada izziņoja, ka cenas cels līdz 20%.

Jā, cenas ir cēlušās un reizēm pat par tiem visiem 20%. Tapēc ļooti priecājos, ka paspēju visu sapirkt pirms tam.

eseni
Es neko no lielajām lietām nebiju sapirkusi, jo vīrs man pārmet, ka es pārāk laicīgi sapērku un tad stāv. Man pavasarī vajadzēs virtuvi. Es pagājušajā rudenī jau gribēju nopirkt, lai stāv. Ir kur glabāt. Vienubrīd pat manis noskatītajai fasādei bija atlaide. Tagad to fasādi vairs nevar nopirkt vispār. Tāda škrobe.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147