Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

Minncis

Oho, cik stulbi Mēs vēl janvāra sākumā bijām un gardi paēdām

Mimene

Man 03.02. atnāca paziņojums,ka ir pieejams iepriekš noskatītais PAX skapis.Šobrīd tas gan vairs nav aktuāli un ceru,ka 05.02. pievedīs to ko man vajag.

Tell the world I'm coming home

sakii

Man galīgi nejauki sanāca... Bērns kaut kad rudenī ieraudzīja Ikeā nelielu palodzes siltumnīcu, safanojās, kā varētu audzēt kaut ko un kaķis neizpostītu. Es sasoliju, ka uz pavasara pusi nopirkšu, bet tas ir izņemts no sortimenta un izskatās, ka uz neatgriešanos Vainīga jūtos bērna priekšā...

Varbūt kāds ir nopircis un manta nav īsti iedzīvojusies jūsu mājās, labprāt atpirkšu.

Papildināts 28.02.2022 22:47:

Ja ir piedāvājums, gaidīšu PM

Tāpat noderētu info, ja kaut kas tamlīdzīgs ir redzēts citos veikalos

teite

sakii
Fb esot ikea grupa, kur pērk /pārdod. Nezinu, cik tur aktivitātes, bet mēģināts nav zaudēts.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

kristel

sakii
Sāgā nav? nu ne pašā sāgā, bet tajā blakus lielajā dārza bodē.

šķiet, ka arī Juskam vai Senukajam pērn kas līdzīgs bija pārdošanā.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

sakii

Oxiss
Tas no Hortes būtu labs, bet nu tā cena... Bet paldies par to Ikea mazo būrīti, to nebiju pamanījusi. Ja nu gluži neko citu neatradīšu, jāņem "vienvietīgo"

kristel

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

sakii

Ieraksti googlē meklētājā "ikea siltumnīca", vienā internetveikalā it kā rādās, ka ir pieejams.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147