Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA pļāptēma

MioMioMio

ElbaRado

Bērnībā gulēju zem vatētās (=smagās) segas, valdzinājumu saprotu. Sanāk kā tāda drošā aliņa, apskāviens. Bija grūti pāriet uz vieglām segām, pierast pie tām. Ar laiku pieradu, tagad būtu interesanti pamēģināt gulēt ar smago. Bet nē, nepirkšu, ziņkārība nav pietiekams iemesls.

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Muudziite

Ikea pacēluši cenas diezgan ievērojami.. Pirms 10 dienām liku tāmē iekšā mēbeles. Šodien skatos - figušku. Cenas citas. Piemēram, galds no 279 uz 329. Kallax plaukti no 59.99 uz 69.99.

Charly

Arī pirms nedēļas biju Ikea un pamaniju, ka lietas ko pirku iepriekš ir kļuvušas dārgākas.

Tiešām. Un starpība ir liela. Piemēram, figņa, ko nenopirku ne vairāk kā pirms 3 nedēļām par 39€, nu maksā 49€.

Un tas ir tikai viens sīkums.

Papildināts 22.08.2022 15:45:

Es jau pagājšgad nofeiloju ar virtuves pasūtīšanu, vīrs pierunāja, ka vēl nevajag pirkt, ja vel nezinam, kad visi darbi būs pabeigti. Un protams tās manis noskatītās fasādes vairs netirgo. Tad vēl cenu pacēla un tagad atkal. Dusma, ka nemācos no kļūdām. Un par to f...g figņu vīrs vēl teica, kāpēc tagad, ja varam pēc mēneša nopirkt. Nu bāc. Un tas vēl sīkums. Jo būs vēl lielās lietas jāpērk.

Un kvalitāte tik krītas...Man gadus 15 ir plaukti Kallax. Un daži plauktiņi ar durtiņām aiztaisāmi. Tāds kā rāmis ar durvīm. Bērns pārkārto istabu, izņem to rāmi, ieliek citā plauktiņā un hops, izskatās savādāk. Vai samainās bērni savā starpā, jo vienam melns plaukts un melnas durtiņas, otram - viss balts. Tāpat ar atvilknēm. Izņem visu bloku ārā un samainās. Tagad izdomājām vēl piepirkt. Šausmas. Presēts kartons. Vienreizējai lietošanai. Vairs nekāda mainīšana nebūs iespējama. Lai neizjuktu, plauktā jāieskrūvē. Tā ka arī šādu risinājumu Ikea piekopj - nepalielina cenu, bet samazina kvalitāti.

Mikaa

Hotdogs, kas maksāja 30 centus, tagad 50 centi. Citam cenas nezinu, ir jaunas kolekcijas.

teite
Aug cenas visu laiku. Pa brīdim pavasarī gādātiem komplektiem kaut ko jāpiepērk papildus un katru reizi ir cena vēl klāt. Tā ka, kam skaidrs, ka jebkurā gadījumā vajadzēs, jāpērk tagad. Priecājos, ka lielu daļu iekrājumu paspēju atprečot vajadzīgās lietās salīdzinoši pa lēto. Tagad tas viss būtu ne nu gluži x2, bet tuvu trešdaļai vairāk.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Ikea vīna glāzes.
jums viņas nepaliek ar tadu tizlu bāli zilganu nosēdumu glazes apakšējā pusē? Pie kam, pat ar rokām un svammmi neizdodas vairs nomazgāt nost? Ja daru ko nepareizi, tad lai zinu, ja tas ir brīdis, kad uz aru jāpadod, arī gribētu saprast

Alija

Šodien biju. Jā, pārdevēja apstiprināja, ka cenas paceltas un visdrīzāk, ka rudenī pacels vēlreiz. Varbūt tas ir paniskās pirkšanas veicināšanas metode, bet tiešām labāk nopirkt lielākos pirkumus tagad nekā gaidīt - būs vai nebūs vēl viens cenu lēciens.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

teite

Alija
Nu lētāk pilnīgi noteikti tuvākā gada laikā nekas un nekur nebūs.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409147