Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bebetto rati

kakjis

kakjis

Sveiki! Interesē pieredze un atsauksmees par Bebetto Tito un Luca ratiem.

Veikalos pretrunīgi pārdvēju viedokļi - vieni slavē, otri neiesaka pirkt, jo ļoti plīst.. Tagad mazliet apmulsums kam ticēt.

Paldies!

Paramana

Starp poļu mammām sie ir ļoti iecienīti ratiņi nedomāju, ka būtu tik populāri, ja plīstu.
kas tieši pēc pārdevēja sacītā visbiežāk plīst?

Mums ir Luca. Nekas nav saplīsis. Lietojam gadu katru dienu 2-3x. Noskrāpēts rāmis gan, bet neesam bijuši saudzīgi. Pat nečīkst nekas, kas mēdz būt ratiem.

Sēžamā daļa gan vizuāli ne pārāk patīk.

Visādi citādi - ērti.

Nekad mūžā vairs nepirktu poļu ratus. Mums ir tako jumper. Vizuāli patīk, bet sāka čīkstēt jau pēc mēneša lietošanas (braukti tikai pa Rīgas ielām). Neticu, ka ir labi poļu rati. Labāk nepažēlo naudiņu un nopērc ko normālāku.

Pinotage

Man ir Bebetto Tito, manām vajadzībām ideāli. Ērti, riteņi ir piemēroti gan pilsētai, gan pastaigai gar jūru, pa mežu. Kompakti salokās. Šauri, ietilpst padomju laiku liftos. Pirku mazlietotus, īsti defektu nav. Pāris skrāpējumi, riepas gan ir mainītas.

eivisa
Kur problēma ieeļot riteņus? Mums arī bija poļu Nord rati, draugs noņēma riteņus, saeļoja un ripoja kā jauni.

BloomingCactus

eivisa
Jebkuras firmas rati ir jāeļļo.

Problēma nav ritošajā daļā. Čīkst viss korpuss - rāmis. Esam saeļojuši visu, ko var, nekas nav mainījies. Bet nu, tā ir tikai mana pieredze. Gan jau kādam paveicies ar poļiniekiem.un bebetto, iespējams, ir labāks modelis par tako

eivisa
Nu tad gan ir čābīgi, garantijas nav? Es laikam iet kasīties ar pārdevēju, jo tas acīmredzot ir brāķis, tas taču nav normāli

Aylla
Ir, ir garantija. Taisamies vest uz veikalu atpakaļ. Noteikti kasīšos. Žēl, ka 1.rati un jau šitāds čakars.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409223