Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācības pieaugušajiem

Balamute

Kāda pieteicās uz attālināto mācību kārtu? Gaidām rezultātus kopā!

P.S. Jautājums par to ķeksi, kur bija jāizvēlas, vai uzsākot mācības izglītojies kaut kur citur. Ieliku, ka nē. Bet ja mācības sāksies tad, kad zināšu, ka esmu tikusi studēt, tad jau sanāks, ka esmu norādījusi nepatiesu informāciju un var likt maksāt pilno summu. Kā labāk darīt, lai tādā gadījumā man vismaz ir kaut kāds apliecinājums, ka esmu gribējusi mainīt šo ķeksi?

Es arī pieteicos.

Tev jau tur pēc datumiem sanāk apliecinājums, pieteikšanās ir jau beigusies, par studijām ziņu vēl neesi saņēmusi. Saglabā ziņu par uzņemšanu studijās, tad jau noskaidrosi.

Es arī pieteicos ☀️ man gan nebija daudz interesējošu piedāvājumu, bet viens kurss acīs iekrita

gunuxs

Es arī pieteicos!

Cerams, ka tikšu, bet šaubos, jo neesmu tajās riska grupās...

Bet cerība ir! )

Dzintare

Es domāju (ceru), ka tās riska grupas nemaz jau tā naski nepiesakās. Īpaši uz attālinātām mācībām.

Patricia L

Es arī pieteicos. Arī neesmu riska grupā, tā kā cerības mazas. Bet gaidām. Atteikumu taču atsūtīs!!!??

Kļavaslapa

Šausmīgi vienveidīgi viņiem tie piedāvājumi. Sapriecājos, ka var mācīties 2x, bet ko tas deva, nekas neieinteresēja, ja vien negribu mācīties ko ļoti līdzīgu ko pirmajā reizē.

Es pieteicos! Kad sola atbildes?

Es gāju visam cauri un sastādīju sev wishlist ar to, ko gribētu/vajadzētu. Beigās pieslēdzu prātu un intuīciju un pieteicos izvēlētajam

Lefkoja
Kad zvanīju, teica, ka uz jūlija beigām, bet neko konkrētāku neteica.

Papildināts 23.07.2020 21:25:

Kļavaslapa
Jā, tiešām diezgan vienveidīgi, bet es pirmo reizi piedalos, vienu tēmu atradu, kas ir gan interesanta, gan arī darbā noderēs.

Papildināts 23.07.2020 21:27:

Par tām riska grupām - es ar neesmu. Vienīgi, tur bija arī jautājums par daudzbērnu ģimenes esamību, uz kk atbildēju ar jā - ja nu vien tas ko var izšķirt...

Alija

Es pieteicos. Iepriekš arī pieteicos, sāku mācīties un programma galīgi neapmierināja. Pārtraucu, uzraksīju oficiālu atteikumu un paskaidroju, kāpēc. Pirms gada nemaz neradās sajūta, ka tur baigais konkurss uz tām mācībām, jo piedāvājumus mācīties izteica 3 iestādes no 4, kurām aizsūtīju pieteikumus.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409235