Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācības pieaugušajiem

Balamute

Četri vēji

Es arī pieteicos, mums uz e-pastu atnāca darbā piedāvājums, vieni noderīgi datorkursi. Pārējo pat īpaši nepētīju.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Indza

Kļavaslapa
Piekrītu. Piesekoju informācijai, biju nolēmusi šoreiz izmantot iespēju, bet neko sev noderīgu neatradu. Augusta beigās būs otra pieteikšanās, varbūt būs lielāka dažādība.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Kļavaslapa
Jā, tie piedāvājumi šoreiz nekādi. šoreiz pilnīgi neko neatradu. Pirms tam, iepriekšējo reizi bija interesants kurss, uz kuru, diemžēl, netiku. Diezgan daudz gribētāju izrādās bija. Bet gribēju ļoti, kaut nosacījums tāds, ka ik pa piecām nedēļām viena nedēļa klātienē jāmācās, katru dienu no rīta līdz darba dienas beigām. Domāju, ka daudzi tā nevarēs, bet izrādās, ka bija daudz pieteikumu un paliku aiz svītras.

AnnaAB

Piekrītu, šoreiz tiešām nav kam pieteikties īsti. Vai nu tāds piedāvājums, kad saprotu ka nepavilkšu, tomēr priekšzināšanas nepieciešamas . Vai arī kaut kas ļoti vienkārš vai ļoti specifisks. Pagājšgad bija labs piedāvājums Finanšu pratība, man patika. Gan saturs gan pasniedzēji bija ļoti interesanti.

Patricia L

Uz ko jūs pieteicāties, ja nav noslēpums? Es uz starptautisko loğistiku - 4 mēneši. Vispār baigi gribu.

Patricia L
Krīzes komunikācija (Turībā)

Papildināts 24.07.2020 17:11:

Patricia L
Starp citu, es arī uzmetu aci starptautiskajai loģistikai, bet man šīm zināšanām nebūtu nekāda pielietojuma. Uz doto brīdi.

Hohoho, no vienas vietas jau atnāca vēstule, lai apstiprinu dalību. Otra vieta vēl klusē, uz kuru pieteicos. Tas nozīmē, ka nav izvēles iespējas, jo tiku tikai vienā? Jums ir kāds apstiprinājums atnācis?

Man atnāca apstiprinājums, mana izvēlētā programma ir ietverta zem.ķīmijas novirziena.

Man ar ir atnācis apstiprinājums un norāde, ka jāgaida mācību grafika epasts

Man ir atnācis epasts, lai gaidu nākošo epastu, kur būs lekciju grafiks.

Es pieteicos Inovāciju komunikācija, Turībā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409235