Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācības pieaugušajiem

Balamute

Četri vēji

Man vēl nav apstiprinājums, RTU kursi.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Lefkoja
Man tāds pats

araula
nosacījums tāds, ka ik pa piecām nedēļām viena nedēļa klātienē jāmācās, katru dienu no rīta līdz darba dienas beigām. Domāju, ka daudzi tā nevarēs,
Es iepriekšējā piegājienā tiku tādā mācību režīmā. Un runājot ar citiem studējošiem biju pārsteigta, cik daudzas darba vietas akceptēja šādu darbinieku mācību režīmu. Pat tādas, kurām ar konkrēto specialitāti ne mazākā sakara.

Alija

No LU atnāca, bet es vēl pagaidīšu no otra, kur pieteicos. Tad domāšu.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Četri vēji

Nu re, man arī beidzot pienāca ziņa.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Man joprojām nekā.

Man no abām vietām ziņas klāt. Tagad jāizdomā, kurā programmā tad mācīties!

Ir man arī apstiprinājums, ar iespēju izvēlēties vienu no divām mācību dienu kombinācijām.

Alisarus

Vīram no 3 programmām uzaicināja uz 2. Man vēl nav. Varbūt kādam jau ir atbildējuši no RISEBA?

Alija

Alisarus
es pagajušaja gada tikai no RISEBA nesaņemu ziņu laicīgi. Viņi man atsūtīja uzaicinājumu tik vēlu, ka biju paspējusi pieteikties jau uz citu.

Jā, man arī ir divi uzaicinājumi, jādomā, uz ko iet. Tie programmu apraksti brīžiem izklausās labāki nekā ir īstenībā. Viens man ir no LU, otrus no Mācību centrs MP. Pēdējais izskatās kaut kāds jauns veidojums, nevaru izdomāt, vai tur būs normāls līmenis. Varbūt kāds ir dzirdējis?

https://magneticpro.lv/

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409235