Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācības pieaugušajiem

Balamute

Patricia L

Man šodien atnāca apstiprinājums. Tagad prasa nosūtīt atestāta par vidējo izglītību numuru un vēl kaut ko un vajadzēs parakstīt līgumu. Ekonomikas un kulturas augstskola. Pieteicos tikai vienā.

Bet man radās jautājums, vai mērķauditorija vispār nepiesakās, ka ņem maģistrantus no bankām pusvadītāja amatā??? Kas ta man, par 36 eiro dabūšu kārtējo sertifikātu un papildus zināšanas. Bet tā interesanti.

Patricia L
Piesakās ļoti dažāda publika. Mana grupā puse bija tādi, kam iepriekš nekāda sakara ar piedāvāto programmu.

Patricia L
Man arī ir maģistra grāds (jurisprudencē), diez vai esmu projekta mērķauditorija, bet no Turības vēstules sapratu, ka viņi plāno nodrošināt mācības visiem gribētājiem. Iespējams, manis izvēlētais kurss nebija starp populārākajiem.

Patricia L
Es arī tajā augstskolā pieteicos un tiku. Man arī maģistrs, panikā meklēju tagad vidusskolas attestātu.

Pieteicos uz diviem, tiku abos, iešu tajā, ko vairāk vajag. Skatījos gada sākumā pilnas maksas kursus, bija tikai virs 600. Pa 36 vispār liekas pasakaini zema summa.

Neatbilstu nevienam no īpašajām kategorijām. Domāju, ka tie, kas atbilst, nepiesakās.

Kārumnieks

Man arī izskatās, ka tie, kam oriģināli šis bija domāta, nemaz nav ieinteresēti vai arī nespēj pacelt tādus kursus. Un ja tā padomā, tas jau dod tikai ieskatu. Jācer, ka visur daudz maz kvalitatīvu, bet dzirdēts vis kaut kas. Tā kā pabeidzot īsti tam cilvēkam jau arī nav kur likties, jāmācās tālāk tāpat un ja nav apņēmības pat sākt, tad priekš kam. Daļa pieņemu nav par tādu iespēju pat dzirdējusi.

Alisarus

Esmu palaidusi kaut ko garām, kam tad tie kursi sākotnēji bija domāti? Kādai mērķauditorijai?

Domāju, ka nosaukumā ietverts arī mērķis "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.

No RISEBA kāda ziņa ir? Joprojām gaidu....

Papildināts 27.07.2020 21:59:

Bet saprotu, ka viņi laikam vienmēr kavējas ar atbildēm

Četri vēji

prasa nosūtīt atestāta par vidējo izglītību numuru
Nebiedē mani . Manu atestātu savulaik, bakalauros stājoties, deciņdesmito sākumā savāca un tikai nesen sapratu, ka tā arī neatdeva. RPIVA likvidēta, kopš beigšanas 25 gadi pagājuši, diezin vai vispār atgūstams. Tātad ar sludināšanu LV utt. Nekad nav bijis vajadzīgs, jo ir gan bakalaurs, gan maģistrs.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Man apstiprināja BUTS.

Ne kauna, ne goda. Nekā lieka.

Коротко обо мне: взгляд кошки, грация картошки.

Patricia L

Alisarus
Kursi vairāk domāti krietni pieaugušiem cilvēkiem, kuriem nav izglītības un, kuru iespējas dabūt labāku un labāk apmaksātu darbu ir mazākas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409235