Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācības pieaugušajiem

Balamute

Es arī gaidu nākamo kārtu un ceru, ka tā būs attālināti. Klātienei nebūs laika izbraukāt.

Man solīja, ka ja ierobežojumi mazināsies, pāries uz klātieni. Man tas galīgi neder. Tad sanāktu, ka vakaros tik ap 22 būtu mājās. Pilnīgi garām. Skatīsimies, cik sanāks "noklausīties", tik sanāks. Jāņem maksimums, ko var paņemt no šī visa sava brīvā laika ietvaros.

jaaaa
Man arī neder braukāšana. Manuprāt, pieaugušajiem (kuri ir saprātīgi un paši zina, ko un kāpēc mācās) ļoti labi dwr attālinātais process.

Iepriekšējā kārta bija noteikta jau no sākta gala attālināti. Tur vsp nebija runa par klātieni, jo izsludināts jau bija kā attālinātais variants.

Pašreiz notiekošā kārta, šķiet pašā sākumā tika plānota kā paraistais, klātienes apmācību variants, varbūt tāpēc runā, ka varētu pie iespējas turpināt klātienē.

Es gan nezinu, vai pareizi atceros.

Grietina1

https://macibaspieaugusajiem.lv/nakama-pieteiksanas-macibam-pieaugusajiem-saksies-31-maija

no 31.05 sākas pieteikšanās, šoreiz viss par digitālām lietām!

Grietina1
Superīgas ziņas, liels paldies par informāciju!

Varbūt kāds var padalīties, kā gāja -par iepriekšējo kārtu - projektu vadība

Krustnaglina86

Lieliskas ziņas, tikai žēl, ka nevar pieteikties tie, kas uz doto brīdi ir bez darba.

Kāpostgalva

Barbarra
Es biju RISEBA projektu vadībā, man ļoti patika. Bet, protams, atkarīgs no tā, cik daudz jau zini.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Barbarra
LU praktiskā projekta vadība.

Patīk. Sākums likās, ka būs auzas, bet nē, izrādās labi un vērtīgi pavadīti vakari. Izcili, ja tālmācība kombinētos ar dažām klātienes lekcijām.

Šobrīd neredzu pielietojumu, bet ir daudz informācija.Lekcijas ir ne tikai par Agile, Scrum, klasisko projekta vadību...MS project, bet arī par prezentāciju rīkiem un komandas vadību un kolēģu rakstura tipiem.

Aloja

Krustnaglina86
tikai žēl, ka nevar pieteikties tie, kas uz doto brīdi ir bez darba.
Var pieteikties arī pašnodarbinātie. Kļūt par pašnodarbināto var arī, esot bezdarbiniekos un saņemot bezdarbnieka pabalstu. Kamēr peļņa nesasniedz minimālo mēnešalgu, bezdarbnieka pabalsts netiek atņemts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409235