Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācības pieaugušajiem

Balamute

Krustnaglina86

Aloja
Man pabalsts ir beidzies, bet darbu atrast ir dikti sarežğīti!

Aloja

Krustnaglina86
Skaidroju uz pirkstiem - pieteikties mācībām var arī pašnodarbinātie. Bezdarbieks drīkst sākt/ veikt saimniecisko darbību, kļūstot par pašnodarbināto.

Bet izskatās, ka te vienkārši ir žēl, ka nav acu priekšā apzeltīta paplāte.

Grietina1

Klau- kāds,kas vairāk saprot no šī piedāvājuma- varbūt variet ieteikt, kas būtu tiešām perspektīvs/noderīgs lai uzlabotu digitālās prasmes.

Parastajam cilvēkam, ekonomistam, finansēs. Excelis ir ļoti jau labs līmenis ar formulām/pivotiem, pagaidam doma varētu kaut ko advanced no Excel paņemt? Programmēšanu un digital mārketingu tā kā ne, laikam uz datu analīzi jāpaskatās

Papildināts 01.06.2021 23:19:

Droši vien kritiski ir,kas pasniedz. Cik atceros no iepriekšējās kārtas, diemžēl kādam šis ir arī projekts "naudas izpumpēšana", kad vēl nemaz superīgie pasniedzēji nav uzrunāti, bet kaut kāds kantoris reklamē ka būs... un galu galā nav nemaz..

Patricia L

Grietina1
Man atkal pavisam kreizī ideja pieteikties uz dārza ainavu plānošanu. Es arī finansists. Un arī neinteresē programmēšana, grāmatvedība un mārketings. Es jau protams vīzijās redzu, kā veidošu sava/draugu dārza projektus Realitātē, baidos, ka nepavilkšu.

Kāpostgalva

Patricia L
Vai tad šobrīd ir tāds? It kā viss uz digitālo..

Es šobrīd domāju par testēšanas pamatiem (man noderētu redzeslokam darbā)

Papildināts 02.06.2021 16:51:

Krustnaglina86
Neesi domåjusi mainīt dzīves vietu, ja reiz tik ilgi nevari savā dzīves vietā atrast darbu?

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Patricia L

Kāpostgalva
Jā, ogres tehnikums organizē. Nu tur jau arī uzsvars būs uz programmu lietošanu. Ne jau mācīs augu nosaukumus.

Aloja

Patricia L
Paziņa iep-iepriekšējā programmā piedalījās Ogres tehnikuma tajā progrmammā un bija apmierināta. Tas gan bija vairākus gadus atpakaļ, bet gan jau programma diži mainīta nav

Mācījos pagājušajā kārtā Projektu vadību ar Agile, Lean un citiem digitāliem rīkiem. Iesaku visiem, tiešām vajadzīgas zināšanas arī tiem, kuri nestrādā ar projektiem. Man bija magneticpro.lv mācību centrs. Tagad nevaru izšķirties attiecībā uz e-komerciju vai datu analīzi. Varbūt ir kādi ieteikumi?

Indza

Patricia L
Man atkal pavisam kreizī ideja pieteikties uz dārza ainavu plānošanu.
Arī ir doma un pat noderētu, bet biedē mācību garums.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Indra8558
Iepriekšējā iesaukumā mācījos datu analīzi RTU. Ļoti patika pasniedzējs un brīvā pieeja RTU mācību serverim.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409235