Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācības pieaugušajiem

Balamute

Trastevere
Paldies. Par Datu analīzi tiešām domāju. Vai RTU programmā ir daudz statistikas? Un vai uz visu kursu tikai viens pasniedzējs?

Burunduks30

Es pieteicos uz Excel 2.līmeni, 1.līmeni jau izgāju. RTU! Ļoti gaidu! Bet ja pāries uz klātieni, tad gan nebraukāšu. Man liekas, ka virsrakstā jau bija minēta neklātiene.

Indra8558
Nē, statistikas nebija daudz. Pasniedzējs pamatā bija viens, taču dažas reizes viņš bija aizņemts, tad nodarbības vadīja cita pasniedzēja.

Kā jūs domājat, kurā mācību iestādē būtu vērts apgūt digitālo mārketingu/sabiedriskās attiecības?

Vienā no iepriekšējām kārtām mācījos Inovāciju komunikāciju Turībā, ļoooti patika! Ielika pamatus komunikācijai kopumā, ieguvu prasmes integrētā komunikācijas plāna izstrādāšanā, komunikācijas plānošanā, komunikācijas kanālos,mērķauditoriju analizē, satura sagatvošanā utt utt, tiešām plaša programma bija un laba pasniedzēja - gan ievads mārketinga lietās, kaut kas no sabiedriskām attiecibām utt. Ideāli cilvēkam pavisam no citas jomas un citu background. Bet nu tagad gribas kaut ko klāt šajā jomā, bet negribu atkārtošanos.

Ko iesakāt?

Lefkoja
Es noteikti iesaku Edgaru Koroņevski. Mācījos pie viņa kā komercstudente, lekcijas super, pasniedzējs gan izcili zinošs, gan ļoti cilvēcīgs. Arī Juris Baltačs, kurš pasniegs Google.Ads, ir ļoti augstā līmenī. Tāpēc iesaku izvērtēt šo: https://magneticpro.lv/kurss/digitala-marketinga-metodes-un-riki-ar-priekszinasanam-160-st/

Indra8558
Paldies par atsauksmi!

red bull

Lefkoja
Lai arī pievienojos labajām atsauksmēm par šiem pasniedzējiem un kursu, tomēr pabrīdinu, ka būs arī atkārtošanās - kanāli, mērķauditorijas utt. Bet arī jaunas lietas, kas attiecas tieši uz digitālajiem kanāliem.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

'Mani vēl uzrunāja šis. Digitālā mārketinga satura veidošana. Bet šis laikam vairāk māksla un dizains, ne tehniskas mārketinga lietas.

Turībā mācījos pie pasniedzējas Jolantas Derkevicas-Pilskungas, ļoti patika, te viņa arī ir viena no pasniedzējām, viņas saturs daļēji atkārtosies.

Grietina1

Heij, cālenes karstumā nemācās un nepiesakās šīm mācībām? ir kāds foršs virziens atrasts? Esmu 6 variantus atlasījusi, pamatā RTU,LU un BDA. jāizdomā, kur palikt.

adatainis

Šodien ir pavisam p''edējā diena, bet es ieteiktu BUTS un Google ADS. Iepriekšējā (rudens) kursā mācījos. Bija grūti, sarežģīti (ar visu manu 10 gadu pieredzi interneta tirdzniecībā), bet ļoti vērtīgi.

Es neko interesantu sev neatradu. Java script? NoCode? Tīri iepazītes, bet nav mana niša.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409235