Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācības pieaugušajiem

Balamute

In_ka

Pieteikšanās pagarināta vēl reizi, līdz 3.maijam.

Pati jau savas 2reizes iztērēju, otrā bija Excel Turībā, ļoti apmierināta, jo sadalīja pa līmeņiem un dabūju tiešām to, ko minimāli biju pirms tam darījusi, nācās iespringt

Vīram nav laika vakaros klātienē mācīties, tad nu pierunāju uz attālināto, tur gan mazāka izvēle, pieteicās uz Turības Exceli (šķiet, ka Powerpoint tur būs minimāli). Izvēli noteica tas, ka Turība sola priekš 4.līmeņa, RTU - 2.līmeņa.

Lācis

Nevar grupas nokomplektēt, ja atkal pagarina pieteikšanos?

Varēja ļaut pieteikties arī tiem, kuri ir reģistrējušies NVA kā bezdarbnieki, jo NVA šobrīd kursus nekādus nepiedāvā, esot beidzies finansējums. Nu ja neskaita Coursera un tamlīdzīgus onlaina kursus.

adatainis

Manam kursam ir jau par 2-3 grupām vairāk, nekā es fiziski varu paņemt apmācīt

Romance

adatainis
Manam kursam ir jau par 2-3 grupām vairāk (...)

Ko tieši māci? Kāds ir kursu nosaukums? (Es atvainojos, ja kaut kur iepriekš šajā tēmā tas ir jau uzrakstīts).

adatainis

Romance
tirgošanos internetā

Pēdējās izmaiņas: adatainis, 25.04.2023 22:45.

filozofe

Tikai 34 programmas piedāvā attālināti + vasara tūlīt klāt, varbūt tāpēc cilvēki kūtri.

adatainis

Jā, tieši tāpēc. Un organizatori ir drusku šausmās, jo nevarēs "apgūt" visu naudu. Baidījās, ka būs par daudz gribētāju.

Kaut kāds arhaisms. Es negribu pāriet atpakaļ uz reālām mācībām. Ok - ir jomas, kur savādāk nevar. Bet visur, kur darbs ar datoru... stulbums - stiep savu datoru līdz, skaties video un darbojies datorā. It kā to nevarētu darīt no mājām.

In_ka

Kaut kāds arhaisms
Kuru pieprasīja organizējošā institūcija, domāju, ka daudzi mācību centri būtu piedāvājuši attālinātās mācības.

adatainis

In_ka
nu ja... daži izdomāja apvedceļus

Romance

adatainis
Ā, skaidrs. Paldies. Izklausās interesanti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409235