Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācības pieaugušajiem

Balamute

Danica

In_ka
Kuru pieprasīja organizējošā institūcija, domāju, ka daudzi mācību centri būtu piedāvājuši attālinātās mācības.
Bet kāpēc tas dažiem tad tika atļauts, un daudziem - nē? Es pieteicos uz attālinātajiem. Man iepriekšējā reizē ļoti patika tas, ka, ja es aizkavējos, tad visu varēju noskatīties arī vēlāk ierakstā un "klases darbus" nosūtīt līdz nākošai nodarbībai. Tāpat nereti pēc darba nenormāli nāca miegs, ka nodarbību laikā acis krita ciet. Klātienē es vienkārši, laikam, cīnītos ar nogurumu un miegu, tā īsti nespējot iedziļināties, bet tā it kā biju nodarbībā, bet pēc tam to noskatījos vēlreiz.

In_ka

dažiem tad tika atļauts, un daudziem - nē?
Neesmu tik tuvu, lai zinātu kā dažiem tas izdevās.

Starp citu šobrīd minēts, ka arī pārējiem tiks atļauts realizēt apmācības attālināti (izņemot 1.līmeni, kuriem zināšanu par maz). Diez cik smuki nav. Kursu aprakstos vairs nav norādīts, ka mācības klātienē. Vispār ir atšķirība vai kādu tēmu mācīties 80 (tie, kas sākumā bija attālināti) vai 160 stundas.

adatainis

In_ka
bļin. 80 stundas ir rovno 2x mazāk naudas man. Un tieši tāpēc mēs to C izvēlējāmies: lai būtu attālināti.

Danica

neko nesapratu...Jūs, laikam, tuvāk šo visu virtuvi zināt. Aizpildot pieteikumu vienā no pirmajām dienām, izvēlētajā iestādē bija iespēja izvēlēties attālināti vai klātienē. Nopriecājos, ka ir attālināti un to arī paņēmu, kaut pati skola ir 10 minūšu braucienā. Kā tur bija tās 160 stundas, tā arī palika. Īsāk sakot, esmu ar visu apmierināta. Mācību ilgums gan biedē - tās ir 20 nedēļas, kas varētu būt nogurdinoši savienot ar citām darīšanām, bet gan jau. Galvenais, ka par tik mazu samaksu būs atkal ļoti noderīga informācija. Pēc iepriekšējās reizes arī jutos ļoti ieguvēja. Cik tur bija tās samaksa.... kādi 50 EUR? Ja mācītos īstos kursos, tas izmaksātu ap 600...

Šīs mācības būs kādreiz arī rudenī, ziemā? Varbūt palaidu garām un tā jau ir bijis, bet pēdējos 2 gadus ieraugu, ka ir pavasara beigas - vasara. Nevienu reizi neesmu izmantojusi, labprāt gribētu, bet man ir dārzs, māja, sākumskolēni, kurus tā gluži nevar savā vaļā atstāt, es nevaru atļauties mācīties vasarā, dusma pilnīgi! Februārī paņēmu angļu valodu caur NVA, līdz pat jūnija beigām, bet tā ir kāda cita programma, un arī jau "škrobe", kad bija tās siltās dienas, laidu garām dārza darbus. Nesaprotu vēl pagaidām, kā jūnijā tikšu galā.

Lācis

polarlapsa123
Katru gadu ir bijis arī rudenī, pagājušajā gadā noteikti bija.

Mazmare

Sveiki, neziniet to pieteikumu var izdzēst un pieteikties uz citu vēl šodien? ieteicos iepriekš, bet uzzināju, ka mani interesējošā iestāde tomēr rīkos attālināti un labprāt "pārceltos" uz to.

Papildināts 03.05.2023 09:46:

polarlapsa123
ja pareizi sapratu par šo EU programmu- tā noslēdzas, ir 9. reize kad rīko. Un vai būs, kad un kas - tad redzēs.

Mazmare
Jā, var, es tā izdarīju dažas dienas atpakaļ.

Indza

polarlapsa123
Šīs mācības būs kādreiz arī rudenī, ziemā? Varbūt palaidu garām un tā jau ir bijis
Tieši tā. Vienmēr ir bijušas arī rudenī un ziemā. Pati tādas pabeidzu, sākām, šķiet, oktobrī, beidzām maijā.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

kristel

Pērn sāku pusmaijā un pabeidzu novembra sākumā.

Šogad vēl domāju - pāris stundas vēl ir, bet jā, bija gauži maz neklātienes piedāvājumu. Jāpaskatās vēlreiz kas ir izmainījies.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409235