Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācības pieaugušajiem

Balamute

In_ka

kristel
Nu jau par vēlu būs zvanīt, lai pārliecinātos, bet cik meita apzvanīja - būs attālināti, lai arī pašā projekta lapā var būt neizmainīts, ieteicams skatīties interesējošās mācību iestāpes lapā. Ir izmainīti MK noteikumi un atļauts organizēt attālināti.

Sveiciens!

Vai kādam ir atsauksmes par mācību centra "Konspekti" nodrošinātajām
UI/UX dizains (multimediju uninterneta vietņu projektēšana) apmācībām?

Cik kvalitatīvs un vērtīgs ir šis kurss?

Xara

Sveiki, ko sakiet par Turības Excel ar Daci Amsoni?

Xara
Iepriekšējā reizē man bija Amsone. Tajā kursā excel bija tikai kā daļa no kursa. Kā pasniedzēja man patika, izskaidroja, parādīja arī atkārtoti, ja kāds uzreiz nesaprata.

Trīspadsmit

Xara
Pirms vairākiem gadiem man ar viņa bija. Sākumā šķia, ka būs par vieglu -bet tomēr uzzināju daudz jauna un bija ok. Mūsu grupā gan vienai nebija piemēroti - tipa bija par grūtu, lai gan man šķiet, gan izskaidroja, ja prasi, nedzirdēji vai nokavēji. Bija mazliet teorijas nodarbības sākumā un uzreiz pēc tam praktiska darbošanās visiem reizē katram pie sava datora

Gribēju padalīties, ka nupat uzzināju par iespēju mācīties arī trešo reizi. Šoreiz kursus piedāvā NVA: Bezdarba riskam pakļauto personu apmācība (mūžizglītība) | Nodarbinātības valsts aģentūra (nva.gov.lv).

Mācīties varot visi. Arī pati ieguvu kuponu mācībām Grāmatvedības grupā. Tad redzēs kā būs.

Katrā ziņā esmu priecīga par atkārtotu iespēju mācīties vēlreiz Mūžizglītības kursos, jo divas reizes macibaspieaugusajiem jau izmantoju.

graamata

Kate1985
Šis ir cits projekts. Mācības pieaugušajiem ir noslēdzies.

Jā, cits, bet mācību formāts ļoti līdzīgs. Labi - uztaisišu jaunu sadaļu, lai nejauktos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409235