Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sāpīgs lēmums - bērnu audzināša un pārcelšanās uz ārzemēm

Zakitis880

Tā nu ir sanācis,ka es ar saviem 5 bērniem biju spiesta pārcelties uz ārzemēm lai izdzīvotu jo ienākumus samazināja un aukli vairs atļauties nevarēju,vīrs jau gadus 2 izvēlējies vieglāko variantu aizbēgt no atbildības un mūs pamest visiem šī ir bijusi smaga izvēle gan,man ,gan bērniem jo Lv tomēr mīļa,kā nekā dzimtene kur palika draugi, sevišķi grūti bērniem jo draugi visi palika Lv ,kā arī skola pie kuras bija grūti pierast bet beigās tomēr pierada un pamest protams negribējās ierasto vidi un vis gāja caur asarām. Kā savu galamērķi izvēlējāmies Ameriku, galvenā izvēle krita uz to,ka šeit bija paziņa ,kas palīdzēja iekārtoties labā darbā un bērnus iekārtot skolā, bet esmu sašutusi par šo likumdošanu vai tiešām šeit skolās par nepaklausību drīkst bērnus iepērt? Vai tas nav pretlikumīgi? Jā es ar neeamu nekāda svētā esmu bērnus pērusi un pēdējo reizi kad bijām jau atbraukušas un meita atnāca sapīpējusies zāli un iereibusi dabūja pērienu bet pēc tam patinraudāju vēl trakāk pa meitu un jutos drausmīgi pa to,ka kontādu atļāvos izdarīt savam bērnam. Latvijā 2 bērni ar bija jau nonākuši līdz palīgskolai un citi līdz internātam jo parastā skola vienkārši viņus izmeta ārā jo bija gan bastošana,gan nepaklausība,tā teikt protests pret to,ka esmu lielāko daļu dzīves darbā jo kredīts pa māju jāmaksā vienai,ēst bērniem jādod, pulciņi jāatmaksā, skolas formas,klades,grāmatas, rehabilitācijas, ārsti un vis,kas bērniem nepieciešams. Tagad sāku sevi vainot pa to,ka meitu nopēru un pa to,ka šeit atbraucu jo liekas muļķīgi,ka tagad tā teikt audzināt un sodīt manus bērnus varēs arī sveši cilvēki skolā. Kā lai tiek pāri bailēm? Un kā lai tiek pāri vainas apziņai ,ka esmu pati ne labāka jo esmu pacēlusinroku pret savu bērnu? Lielākai meitai 13, dēlam ar otru meitu 10,otram dēlam 8 un mazākai meitai 4.

SanSu

vai tiešām šeit skolās par nepaklausību drīkst bērnus iepērt

Tu savus bērnus esi ielikusi kādā reliģiskā skolā?

Zakitis880
Par bęrnu fiziski ietekmęșanu skolă - ej runăt ar skolas attiecïgo personąlu.

Par to vienu pęrienu pașas izveiktu - droşi vien pati jüties par citu ko łoti vainíga un ne laimíga, ja šădi, tik asi reağė.

Ja jau ar tik maziem bėrniem ir tik lielas problėmas, tad ir jămeklę psiholoğiska palídzíba sev un bėrniem.

Måtei ir jăredz un jărüpėjas par saviem bęrniem, nevis jăstrădå 10-15h diennaktï. Neviena måja nav tå vęrta, lai atståtu bęrnus novårtå.

viedaminka

Un kas no tā visa ir tavā ieskatā problēma? Tas, ka skolā noper bērnus, ar kuriem pati māte netiek galā?

mea jā jūtos vainīga pa to un nepriecājos nemaz negāja runa tikai pa māju, sanāca daudz strādāt 14h dienā jo bērnu tētis aizgāja un kamēr pa alimentiem sāks maksāt valsts arī ilgi jāgaida jo bērnu tētis algu liek uz kautkādas ārzemju kartes lai nevilktu nost bērni ir arī jābaro,jāizglīto, pulciņi,aukle, arī dzīvoklis nemaksātu īpaši lētāk priekš tik lielas ģimenes .

SanSu

viedaminka
Skolā bērnus pērt nedrīkst!!!

Zakitis880
Manuprãt, łoti nepărdomăts bija lęmums mainít valsti un doties tik tålu ar bęrniem, kuru uzvedíba bija problemätiska.

Vajadzėja palikt LV, samazinåt prasïbas, pievėrsties vairåk bęrniem un ar psihologa palídzïbu, kas LV daudz un laba, un pat par brïvu pieejama, izstrădåt stratëğiju, kå palídzėt bęrniem uzlabot uzvedíbu un attieksmi.

Ărzemęs, esot vienai un esot atkal vienai apgădniecei ğimenė, diez vai to var izveikt, jo seviški ASV.

Ar ilgstoşi mammas uzmaníbas deficïtu bęrniem, băršanos un pėrșanu - tu bęrnus labăkus nekădi nepadarísi....

no malas

Bērni visi sanāca no viena tētiņa?

a²+b²=c²

SanSu
Iet parastā skolā karolīnā.

Papildināts 27.07.2020 14:35:

SanSu
Es ar tā domāju, bet meklēju informāciju datorā un šeit laikam citi likumi un dažos štatos drīkst

Papildināts 27.07.2020 14:38:

mea
Seit man ir māsīca,kas kamēr esmu darbā bērnus pieskata,dzīvojam pie viņas. Lv nepaliku jo ar vienu algu nebija iespējams pat ne nomaksāt rēķinusapģēr bt un pabarot bērnus. Tādēļ izvēlējos braukt prom.

Papildināts 27.07.2020 14:39:

no malas
Jā no viena,jo vis likās normāli kamēr neaizgāja,pa bērniem sākumā arī rūpējās.

Papildināts 27.07.2020 14:40:

viedaminka
Uzskatu,ka nedrīkst to darīt, vai tad jūs ļautu ,ka skolā tā izturētos?

Tieši tā, Latvijā paliekot, būtu tieši tāda pati nespēja tikt galā ar audzināšanu bez palīgiem. Visi bezmaksas psihologi ir pieejami darba laikā ar ilgiem intervāliem, neizdevīgos laikos, tālos attālumos, ko strādajoša vientuļā māte bez atbalsta nevarētu izmantot. Tad butu jameklē apkopējas darbs, bet nu anyway problēmas bez sava gala, bez malas- ne samaksat pa auklem, ne pietiekami nopelnit, ne pašai varet pieskatit, ne audzināt. Bet kā vientuļajai mātei nevienā valstī but nav viegli. ( Neaizmirsisim, ja tā pati vientuļā mate audzina svešus bernus, tad valsts atbalsts jau ir pietiekams - vismaz auklei sanāks.)

Tā skola naturāli per vai kā? Kaut kas nedzirdēts. Nu nav brinums, ka aizņemta, novesta māte ar neaudzinātiem un nepieskatitiem berniem savu reizi noraujas- ij uzšauj, ij uzbļauj.

Bet kadi te var but risinajumi, gruti pateikt. Tiri teoretiski, strunts ar tiem pulciņiem, labākais jau butu vairak kopā ar berniem but, stradat par kādu audzinātāju bd 2,5 dienas nedēļa vai kādu apkopejas darbu, saņemt niecigus pabalstus, toties berniem butu mamma. Te ne viens scenarijs nebutu gana labs, ja tik daudzi mazi berni un paligu nav. Un vel trauma, ka tēvs aizg ajis, kuru arī neviens nedziedina. ( Tā māsīca nestrādā, ja var bērnus pieskatīt? Laikam viņai tur vientuļi, ja jau gatava uzņemties klapatas par to, ka tik kāds draugs un tautietis tuvumā. ) Tā persana skolā nebut nav lielākā problēma, bet ja viņiem radisies kadas gariga un sociāla rakstura novirzes- nemacisies, bezatbildigi, tendence uz atkaribām, depresiju, neprasme piespiesties, sliktas kompanijas, tas jau nopietnāk. Ko tad te var pateikt? Neesmu dzirdejusi, ka Āsv palidzetu soc.grūtībās nonākušam ģimenem. Tad jau LV vairāk palidz. Atceros, man stastija, ka asv bernudarzniekus liek gulet tajā pašā spēļu telpā uz paklajiniem ar visiem apaviem, jo tā audzinātajas ekonomē savus resursus. Gan jau ASV ir ļoti dažadas skolas, bet bezmaksas tikai tādas, kadas ir- kā jau visur.

Papildināts 27.07.2020 15:00:

Noskaidro par to pēršanu- vai visi berni tiek perti un vai bieži? Varbut ta tagad ir kaut kada jauna kartibas ieviesanas politika? Un kapec berni dod iemeslu pēršanai?

Papildināts 27.07.2020 15:01:

Tas ir.kads amats- skolas perejs, vai klasesaudzinātajs ar rungu staiga? Tev ta info skolā jānoskaidro!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409397