Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sāpīgs lēmums - bērnu audzināša un pārcelšanās uz ārzemēm

Zakitis880

Ož pēc desas...

ASV bērnu pēršana nav pretlikumīga 19 štatos, abās Karolīnās ieskaitot. Corporal punishment gan nav tikai pēršana, var iedot arī arī ar līneālu pa nagiem. Bet tas, protams, arī nav pieņemami.

Pārējais tēmas saturs gan pilnīga desa. Pamatskolniekus neviens nemaz tā no skolas nemet laukā. Ja bērniem ir tādas problēmas ar uzvedību, tad jums visiem labāk pie psihologa. Gan jau arī sociālie apciemos.

no malas

Ir, ir. Tāda putraimdesiņa.

a²+b²=c²

Derpine

13 gados jau atrod kur nopirkt zaali un uzpipet? Nopietni?

Ok, tu jūties vainīga, bet vai esi iedomājusies ar meitu izrunāties - atvainojies, ka esi zaudējusi savaldību, bet tu esi kategoriski pret zālītes pīpēšanu. Saki, ka ļoti viņu mīli un gribi viņai tik i to labāko.

Un tad wnk parunā ar viņu. Bez bļaušana - kāpēc viņa pīpēja, vai patika, vai tā bija pirmā reize utt.

Bērns ar sliktam darbibam pieprasa UZMANĪBU! Esmu kategoriski pret pēršanu. Iesaku noskatīties Dmitrija Karpacova YouTube raidījumus - ka sodīt bērnus utt. Un sapratīsi ko nodara fiziskā ietekmēšana attiecībās ar bērnu.

Grūti noticēt, ka kāds šo desu vēl komentē. Zaķītis maijā vēl dzīvoja un strādāja Rīgā, gatavojās adopcijas procesam ( vispār sviests, ņemot vērā, ka vīrs pametis un ir jau 5 bērni, ar kuriem netiek galā ), un nu jūlijā jau atrodas Amerikā, bērni jau iet skolā. Diez kurš tās 6 biļetes apmaksāja uz Ameriku, ja Lv nevarēja galus savilkt kopā?
Vienmēr brīnos, kas liek cilvēkiem šitādus murgus sacerēt. Garlaicība? Uzmanības trūkums?

SanSu

Ta starpība kāda - desa, nedesa!

Kuru uzrunā, tas komentē. Varbūt vēl kādam, kam līdzīga problēma, bet baidās rakstīt, palīdz

Zinot cik grūti iekš ASV ir dabūt Green Card, lai varētu legāli strādāt, tādai pie māsīcas atbraucējai legāls darbs nemaz nespīd. Jā, tajā valstī var labi pelnīt, bet tam vajadzīga augsta, laba un ASV iegūta izglītība. Tādai mazizglītotai daudzbērnu mātei ar apšaubāmu angļu valodu diez kas varētu būt tas labais darbs? Var minēt trīs reizes.

Bet vispār taisnība, desa.

Kaut gan tādi paklīduši cukurdupši zālītes pīpētāji mazgadīgie pērienu būtu taisni pelnījuši. Publisku. Ja jau māte nav spējīga audzināt citām metodēm.

galaktika
No adopcijas es atteicos, biletes izmaksaja masica pie kuras tagad seit dzivojam.

Papildināts 29.07.2020 00:40:

Volvic
Var ari stradat nelegali, kaut pa majam vecos aprupet, anglu valoda man ir laba, ta,ka tur jums nav taisniba. Augstaka izglitiba ari ir pat divas, riesa gan iegutas Lv

Papildināts 29.07.2020 00:41:

Mercedes
Esmu jau runajusi, bet paldies par ieteikumu.

Papildināts 29.07.2020 00:42:

Sindy5
Ieperis ir audzinatajs ta berni teica. Piekritu jums pilnigi visa teiktaja.

Nopietni, ASV? Es saprastu pārcelties uz citu valsti Eiropā ar kur var legāli strādāt, maksāt nodokļus un ir pieejama daudzmaz normāla sociālā palīdzība. Pie tam ja bērna tēvs nemaksā tad parasti tiek nokārtots uzturlīdzekļu garantijas fonds un tālāk jau kā saņemt naudu ir valsts problēma. Ar šausmām domāju kas notiks ja kāds bērns saslimst tad ir pilnīgs čau jo slimnīcas rēķini ir milzīgi. Sišana skolā ir mazākā problēma. Ja vēl nestrādā oficiāli nu kā saka no vilka bēg uz lāci krīt.

Papildināts 29.08.2020 17:38:

Desa kas desa, bet nu visādi gadās. Cilvēki krīzes situācijās reti ar galvu domā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409397