Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pirmskolas skolotaja profesija un mācības LU

kamits

Sveiki . Varbūt kada nesen beidza mācības 2,5 gadu programma ( nepilna laika klātienē ) un var pastāstīt ,kuras dienas notiek mācības un apmeram no cikiem lidz cikiem?

Ka ir ar darba iespējām ,ja saku septembri macities? jo pašreiz strādāju par auklīti bērnudārza un ja mācības ir ari piektdienas ( tādas baumas dzirdēju) tad nespēšu šo darbu(auklītes) apvienot ar mācībām.


kamits
Sākot studēt vari iet par audzinātāju, tik no skolas dabū izziņu, ka mācies. Pati neesmu mācījusies, bet cik esmu dzirdējusi, kādu veselu dienu nedēļā nāksies ziedot.

Indza

kamits
Par grupas skolotāju var sākt strādāt reizē ar studiju uzsākšanu. Auklītes darbu nezinu vai un kā var apvienot ar studijām. Audzinātājām parasti iestādes vadība un arī kolēģi "panāk pretī" un sakārto darba grafiku tā, lai studējošais var gan strādāt, gan mācīties. Vismaz pie mums tā ir.


The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Susurrins

kuras dienas notiek mācības un apmeram no cikiem lidz cikiem?

Rīgā ir piektdienās un sestdienās. Pārsvarā no 9-16, retu reizi īsākas dienas. Pandēmijas laikā ir attālinātās mācības.

Ka ir ar darba iespējām ,ja saku septembri macities?

Nepieciešama izziņa no LU un uzreiz var sākt strādāt. Bonuss Jums jau ir tas, ka esat pirmsskolas iestādes darbiniece un zināt, kas un kā notiek.

Vadība ir pretīmnākoši un nodrošina grafiku, ka mācību diena ir brīva.


Jap, pilni pii ar tādām "audzinātājām", kas ir valdības izņirgāšanās par bērniem un viņu vecākiem.
Kā vecāks varu no pieredzes pateikt, ka tas ir tas pats kā jūs ietu zobus labot pie zobārsta, kas akurāt vienu dienu pavadījis universitātē. Vai pie ķirurga operāciju tasīt, kurš aklo zarnu ir redzējis tikai grāmatā.

Cucamonga

Aboslūti nepiekritu. Maniem bērniem bija divas audzinātājas, kuras amanā acu priekšā izauga no auklēm par audzinātājam. Savu darbu zinošas, ieinteresētas, azartiskas... nereti audzinātājas darbu vai īsas vēl pirms uzsākt studijas. Par auklēm nostrādāja viena-gadus 6-7, otra gadus 5. Cilvēki īsteni savā vietā.


He-he-he

eseni
Un ko Tu gribēji par tādu algu

Zobārstam tomēr mazliet vairāk maksā. Iesaku iet studēt zobārstniecību.

Papildināts 04.04.2021 11:46:

eseni
Un bērni nav bojāti zobi, vai strutaina zarna. Tā kā nekluksti

Rīgā, mācās piektdienās, sestdienās. Ar aukles darbu diez vai varēsi apvienot, bet tu vari uzreiz ar septembri sākt strādāt par audzinātāju, tiklīdz atnesīsi izziņu, ka esi iestājusies.

Mums b/d tā 4 auklītes jau izmācījās tai 2,5 gadīgajā programmā un viņas ar pirmo septembra dienu sāka strādāt grupā kā audzinātājas, atvaļinājums tomēr 8 nedēļas un alga bisķi lielāka.

Piektdienās kad mācās, otra audzinātāja strādā visu dienu un tad tu citu dienu pastrādāsi pilnu, to jau sarunāsiet kuru

Papildināts 04.04.2021 13:11:

eseni lai sāk maksāt pieklājīgas algas, cāļa 2000 eiro vismaz


Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Indza

eseni

Salīdzinājumi ir nekorekti. To saku gan kā vecāks, gan kā pedagogs. Arī manā darba vietā ir vairāki lieliski piemēri kad aukles izvēlas studēt pirmsskolas pedagoģiju un uzreiz sāk strādāt profesijā. Grūtāk ir, ja cilvēks ir pilnīgi bez pieredzes PII, tikko sācis studēt un reizē strādāt. Ir, kas neiztur slodzi, vai saprot, ka darbs nav tāds kā iedomājās. Bet pilnīgi noteikti visus nevar vienā maisā bāzt. Dažkārt nepieredzējušās audzinātājas bērniem iedod vairāk, kā pieredzējušās aizsēdējušās pensijas gadu kundzes ar padomjlaika medodēm un domāšanu.


The punishment sometimes don't seem to fit the crime.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409455