IVF, ICSI un IUI (08/2020) - lai veicas pēdējā šīsvasaras mēnesī!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".

Sveikas. Veco kontu kaut kādu iemeslu dēļ aizbloķēja SAULUKS1204 . Vissanette mēnesi iepriekš tika pārtraukts .šomēnes clostelbegyt +ovitrelle +ultragest. Tagad gaidu rezultātu. Vakar bija OV.usg bija abās olnīcās pa skaistam folikulam ceru ka izdosies. Pats grūtākais ir Tagad gaidīšanas posms līdz 11 augustam.

Papildināts 29.07.2020 09:23:

novēlu veiksmi visām šajā pēdējā vasaras mēnesī.

dadzite

Limassola jau sen pārslimojusi, es neteiktu, ka viņa ir kovidaina. F gan ir covidaina. Ja klientēm un viņai bija maskas, laikam klīnikā viņa nevarēja saķert, nez kur viņa saķēra, brīvdienās uz ārzemēm braukusi vai kā. Trakums ar to IVF Riga.

Wunder

Tā gadās. Covids var iemaldīties jebkur... ! Covid situācija maina ikdienu, gribam to vai negribam, tāpēc lieki tracināt vienam otru par šo tiešām nevajadzētu.

Pixie

PG bija pakāpies līdz 34 . Pēc ET nepalika ko iesaldēt.

Man klīnikā teica, ka ivf ir saslimusi daktere no klientes, kas atbraukusi no Zviedrijas.

dadzite

Dadra
Tad tas ir pierādījums, ka maskas nepasargā. Maldīga drošības sajūta.

Pixie

Dadra
Kurš ev sniedza tik precīzu informāciju? Mums reisi no Zviedrijas nav un arī pat ar prāmi nav. Man daktere neko neteica,teica ka pastāvīgais pacients.

Papildināts 29.07.2020 10:32:

Mezameitene
Tev VP bija vainpa saviem līdzekliem? Pg nav nevainas ja hcg kritās vai nu ar embriju nebija labi,vai dzemde nebija gatava.

dadzite

Pixie
Man viens zināms cilvēks pirms nedēļas ir no Zviedrijas ir atbraucis. Nezinu gan, ar kādu transportu, bet var atbraukt.

Pixie

dadzite
Tad ar transit reisu,bet no Zviedrijas lidojumi maybe atsāksies no Augusta

Meitenes man ļoti sāp vēders tā ka spiediena arī sajūta. Vai tās varētu būt dēļ OV ?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409493