IVF, ICSI un IUI (08/2020) - lai veicas pēdējā šīsvasaras mēnesī!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".
dadzite

Pixie
Tas cilvēks no Zviedrijas ieradās uz nedēļu, vēl apciemošot draugus laukos, tad došotos atpakaļ. It kā jau būtu vispirms jāietur 2 nedēļas karantīna, nevis uz nedēļu jāierodas un visus jāapbraukā. Dusmas uz tādiem ir.

Neesmu interesējusies, caur kādām valstīm un kā atbraucis.

Pixie

dadzite
Irir tādi bezatbildīgi,lasot ziņas ka Igaunijā vel trakāk tur jau inficējušies iet uz klubiem tusēt

Pixie
brauc jau arī ar prāmi, varbut caur Angliju atbrauca

kordinātore Simona atbildēja, ka daktere Fodina nav slima, bet karantīnā, jo pieņēmusi pacienti kurai bija Covid. Izteicās vēl, ka tas ir ļoti nesmuki no pacientes puses bijis.Nedomāju, ka viņa meloja, un mājaslapā arī rakstīts ka darbinieki ir karantīnā, nevis kāds ir slims

Visi īkšķi, lai mans embrijs iedzīvotos

Folskābi uzreiz sākāt dzert?

Niksis

Limoo
Lai izdodas!!

sisle
Bet viņu lapā ir rakstīts ,ka ir saslimšanas gadījums klīnikā. Var jau būt ka sākumā karantīnā un tad apstiprināja, ka ir, vai ka ir cita persona slima, nesaku, ka F. Bet nestrīdos, man info no baumām, visi zinām, Kā baumas rodas. Iekšēji ceru, ka tiešām baumas.

Limoo
Turu īkšķus

Wunder

Dadra
Saslimšanas gadījums klīnikā var nozīmēt arī klienta saslimšanu. Klīnika jau nav māja, kur kāds patstāvīgi dzīvo, pat ārsti nē. Klīnikai piederīgs ir katrs tās apmeklētājs.

Sveikas.
Jautājums tām māmiņām, kurām mazie izslimoja to slaveno rozeolu, kādi tie izsitumi izskatījās? Kā alerģijas pumpiņas un sārti izsitumiņi? Un vai bija arī uz sejas? Man Aleksam trīs dienas bija mistikska temperatūra un vakar vakarā parādījā suz sejas viena vaidziņa tādas kā alerģijas pumpiņas. Nodomāju, ka no tomātu biezzupas varbūt, jo viņam no kkādiem atsevišķiem tomātiem mēdz izsisties alerģija, bet šodien jau ir uz muguriņas tādi kā pleķīši, pumpiņas.

Papildināts 29.07.2020 18:52:

Atvainojos, ne tur ierakstījos

Sveiciens visām,kas šobrīd iet šim ne tik emocionāli vieglajam periodam. Esmu Jūsu bariņā jauniņā, bet nu jau rīt 8. Stimulācijas diena. Lietoju Gonalu, 150ml devu, šobrīd jūtos max piebriedusi, pārbaudīja, esot daudz šūniņas saaugušas. Pirmdien punkcija, līdz pirmdienai ir jāsaprot kādas ekstras vēlamies. daktere iesaka embrioskopu, biopsiju un PGD/PGS analīzes (šobrīd apjuku kuras ir kuras, tās kur par vienu pārbaudi 400 eur). Ilgi mājās domājām cik ļoti tas viss ir nepieciešams, netiekam skaidrībā. Kādas ekstras Jūs ņēmāt un vai uzticaties tām ģenētiskajām analīzēm?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409493