IVF, ICSI un IUI (08/2020) - lai veicas pēdējā šīsvasaras mēnesī!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".

Dzeniitis

Es domāju, ka liela loma ekstru izlemšanā ir tam, kāds iemesls jūs noveda līdz klinikai. Es neņēmun nekādas ekstras, bet man arī vienīgā problēma ir mani necaurlaidīgie olvadi un endometrioze. Vīrs vaislinieks. Rezultātiem 4,7gadi un 10nedēļas puncī. Pgs mūsu gimenei personīgi nav pieņemams vispār, lidz ar to, pat ja piedavātu, izvēle būtu viegla.

Peļzauris

Nu lūk, mums tieši pretēji, ar mani viss perfekti, vīram tie kustīgie mazliet nav kā gribētos.

Es gribu dzirdēt vēl kādu viedokli par analīzēm,jo man ārste uzsvēra,ka visi ņemot šīs analīzes. Lai gan palasīju vecāku informāciju no citām meitenēm, ir dažādi gadījumi - tests nav uz 100%, pēc analīzēm nederīgs ir izaudzis par veselu bērniņu, SA ar visu ģenētisko pozitīvo ģenētisko testu ..

Limassola

dzeniitis.Vai jums ir iepriekseeji neveiksmiigi meeginaajumi, ja iesaka PGS? Kaut kaadas genetiskaas diagnozes, kur zinaams, ka embrijiem vareetu buut probleemas pa sho liiniju? Ja ne, tad nav iisti iemesla taisiit PGS. Biopsija naak komplektaa ar PGS; ja netaisi PGS, biopsiju nevajag. Embrioskops - vari nemt, vari nenemt; tie embriji, kuri ir dziivotaaji, attistiisies kaa vajag arii bez kadiem paliigliidzekliem.

Kuraa kliinikaa esi?

Papildināts 29.07.2020 23:27:

Nee, visi nenem siis analiizes un nenem arii citas ekstras, kliinika censas nopelniit. Ir taadas ekstras par kuraam ir veerts padomaat, piemeeram, apvalcina atveersana, ja embrijs ir bijis sasaldeets, bet neviena ekstra negarantee veiksmiigu iznaakumu.

Varbuut jums vecums liels, ka tik uzstaajiigi piedaavaa? Tikai vienu aarsti varu iedomaaties, kura to dara...

Eleni

dzeniitis
Tev taisnība par PGS, viņš nav 100% precīzs. Mana tagadējā ārste teica, ka ja vecums nav liels un nav atkārtotu spontāno abortu, tad viņa neiesaka. Kā arī, ja ir maz embriju, tad arī nē. Ja ir daudz ļoti blastocistu, tad var domāt. Es personīgi nožēloju, ka uztaisīju PGS savējiem.

Par PGS. Mums no 3 testētiem derìgs izrādìjās viens. BET ar šo vienu derìgo sanāca tā, ka centās implantēties ( hcg bija ļoti zems, bet bija) , tomēr diemžēl neattìstìjās, jo kaut kas viņam traucēja implantēties veiksmìgi un es zinu kas. Tāpēc neesmu pret PGS, ja var atļauties, tomēr loğiski tas nav garants veiksmìgai grùtniecìbai...jo daudz citu faktoru.

Papildināts 30.07.2020 07:04:

Eleni
Kurā klìnikā tad neiesaka ( vērtēju pozitìvi, ka neuzbāžas)?

Papildināts 30.07.2020 07:13:

dzeniitis
PGS 1 embrijam maksā Eur 400. Ja grib PGS, cik atceros obligāti jāņem embrioskops (Eur 700) . Biopsija Eur 270.t

Apmēram tădas cenas IVF.

Bet ja ejat procesu pirmo reizi, tad tiešam jautājums, kāpēc uzreiz PGS?

Mums skaidroja - PGS tikai tad, ja pirmo reizi neizdosies.

Bet es vispār zelta klients jo , kad neizdevās pirmo reizi (SA) vainìgs bija ( iespējams, embrijs, jo nebija PGS), un kad otru reizi ar ideālo embriju nesanāca - vainìga mioma.

Kassidija

dzeniitis
Protams ņemt ekstras vai nē ir jāizlemj Jums pašiem, varu izstāstīt, ka man arī pirmajā procesā ārsts (pareizāk sakot viņa asistents, jo ārsts nerunā par $$$ un ekstrām ) teica ka visi ņem embrioskopu, PGS, līmi, hatching - ka tādus "plikus" procesus un transferus neviens netaisa , tad nu es ar arī tik visu maksāju un darīju un nekas neizdevās... pēc neveiksmēm aizgāju pie cita ārsta pakonsultēties saķēra galvu pateica , ka man viss jau startā sačakarēts ar to ka paņemta visiem embrijiem biopsija bez iemesla - jo tā esot gabaliņa izraušana... ka tas PGS ir nepieciešams veikt tad ja ir dzimuši slimi bērniņi vai ģimenē, rados ir kādas ģenētiskas saslimšanas utt...

Kassidija
Par "gabalińa izraušanu" Arājs?

Eleni

Dilemma
Es savu otro procesu pašlaik eju vairs ne Latvijā, te tu arī vari veikt PGS, bet kad es par šo vaicāju ārstei, ko viņa par to domā, tad saņēmu atbildi, ka manā gadījumā tas nav nepieciešams. Kaut gan gada sākumā gāju savu pirmo procesu Rīgā un man piedāvāja uzreiz to PGS, mēs arī paņēmām, jo atzīšos, ka nebiju pietiekami pati par to interesējusies. Otrreiz vairs neņemtu.

Papildināts 30.07.2020 08:45:

Dilemma
Vienīgā atšķirība ir tā, ka šeit PGS neveic pati klīnika, bet gan labaratorija, kura ir nesaistīta ar klīniku.

Kassidija

Dilemma
Jā.

Mans piemērs - es par visām šīm ekstrām uzzināju tikai no šīs lapas. Ārsts neko nepiedāvāja no šīm ekstrām.
Gāju VP, problēma bija manī - necaurlaidīgi olvadi, tos izņēma ārā pavisam, LA laikā atklāja arī miomu, arī to izņēma.
Pēc punkcijas pāris mēnešu pārtraukums, jo man bija OHSS, pa vidu visam vēl Covid, maijā veiksmīgs FET.

Pēdējās izmaiņas: AgneseJansone, 30.07.2020 09:09.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409493