IVF, ICSI un IUI (08/2020) - lai veicas pēdējā šīsvasaras mēnesī!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".
Dzeerveniite

balozuliepa
Kāpēc taisīji iui? Šī metode savu popularitāti ir zaudējusi... ja nu vienīgi donora spermu ņēmi, vai arī jums ar vīru nav tuvības?

Šo metodi ieteica daktere, kā izmēģinājumu, kamēr gaidu rindā uz ICSI, kas vēl ir aptuveni gadu. Viņa to ieteica, jo vīram uzlabojās rādītāji lietojot dažādus vitamīnus, mainot ēdienkarti un sabalansētāk sportojot. Redzot, ka rādītaji uzlabojas, daktere ieteica pamēģināt IUI. Donoru nemaz neapsveram. Vai ir kāds iemesls, kāpēc IUI ir zaudējis savu popularitāti? Es zinu, ka veiksmes faktors ir ļoti zems IUI, bet arī ICSI veiksmes % mani diezko nepārliecina.

Limassola

balozuliepa. IUI ir loti zems izdosanaas procents, it seviskji, ja meegini ar viira spermu, ar kuru dabiigaa celjaa ir meeginaats gadiem. Man personiski bija viens IUI, neveiksmiigs, jo izraadaas, ka olvadi daleeji ciet. To, protams, kliinikaa neviens pirms proceduuras nepaarbauda, tik dragaa uz prieksu.

Pameeginaat jau variet, a ja nu...

Kaada jums iisumaa situaacija, kaapeec nepieciesama paliidziiba, lai tiktu pie beerninja?

Timpo

balozuliepa

Tev ir veikta un gaidi rezultātu? (negribas Tev bojāt garastsvokli)

Diemžēl jau vairākus gadus pasi netiek pie mazulīša. Man ir endometrioze, kura jau ir tikusi operēta un atkal parādījusies no jauna un papildus arī vīra analīzes nav tās labākās, skatoties no morfoloģijas un kustīguma skatu punkta. Bet vīram tagad viss pamazām sāk uzlaboties kopš nomainīju dakteri, kura ieteica dažus vitamīnus. Iepriekšējā visu laiku meklēja vainu tikai manī, ar tekstu, ka vīriešus nedrīkstot traumēt. Tādā viedā diemžēl tika zaudēti pāris gadi. Bet esošā daktere uzreiz pateica, ka jāskata ir abi, lai sparastu, kas ir par lietu.

Papildināts 14.08.2020 18:53:

jā man ir veikta, bet lielas cerības nelieku, lai pēc tam nebūtu sāpīgi. Bet ir jocīgas sajūtas, un vēlējos saprast vai tas ir dēļ IUI vai nē. Protams, tas uzreiz jau nenozīmē grūtniecību, bet labprāt saprastu vai tādas sajūtas ir dēļ tā, ka nesen bija IUI.

Dzeerveniite

balozuliepa
Nu iui ir tas pats, kas sekss ar vīru... ir, protams, dažādi apstākļi- kamdēļ to ir vērts veikt, bet jūsējais nav tāds... bet, lai veicas!

Timpo

balozuliepa

Pa lielo man sajūtas bija no medikamentiem bija tādi pasas ka cikla otrajā pusē tik izteiktak. 2x bija neveiksmīgi. Gājām uz ICSi. Nekramejos ar iui. Man tā likās izsviesta nauda. Ja izdodas fantastiski, bet ja vajadzīgs ICSi, iui ir kā liet caura burkā.

Eleni

Limassola
Jā, man ir tikai Merional.

Papildināts 14.08.2020 22:36:

Limassola
Nu Merional hormoni tiek ņemti no sieviešu urīna, reāli es sev špricēju citu sieviešu hormonus..

dadzite

Manuorāt IUI ir labs variants neprecejušai sievietei, ja ļoti grib bērninu, bet nav drauga un negribas iet ar jebkuru tikai pārgulēšanas pēc. Kā arī lezbiešu pārim. Bet nu ja ar vīru ir gadiem mēģinats un nav sanācis, šeit ir mazs procents veiksmei.

Kā jūs domājat, cik ļoti bloķējošās potes bojā veselību? Cik daudz šīs potes drīkst potēt?

Papildināts 15.08.2020 08:50:

Sieveitēm, kurām ir ptoblēmas ar ovulāciju vai hormoniem, iesaku pamēģināt tējas. No cikla kādas 5-14 dienai (tas ir no mēnešreižu beigu dienas līdz ovulācijai) jādzer salvijas tēja. Satur estrogēnu, bet rezultātā pastimulē dabīgi olnīcas, izaug vairāk un ātrāk folikuli, ātrāk notiek ovulācija. No 14-25 dienai jādzer raskrēsliņa tēja, palielina progesterona daudzumu. Normalizē ciklu, samazina sapes, kam sāpīgi pirmsmentruālie simptomi vai sāpīgas mēnešreizes.

Man vienā olnīcā pat stimulējoties ar bemfolu auga tikai viens folikuls. Domāju jau, ka tā olnīca man ir pagalam. Bet tagad no tās tējas man tur četri lieli folikuli bija. Tā tēja tiešām dara brīnumus. Variet izmēģināt dabīgi palikt stāvoklī. Olvadiem un dzemdei jābūt kārtībā. Neiesaka pie miomām vai policistisku olnīcu gadījumā.

Meitenes, cik ilgi Jums bija smērēšanās pēc histereskopijas. Man šodien 4 diena un pat šķiet, ka smērēšanās vairāk kā citas dienas. Sajūta, ka vēdera zem nabas tā kā smaguma sajūta.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409493