IVF, ICSI un IUI (08/2020) - lai veicas pēdējā šīsvasaras mēnesī!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".
Diande

Sveikas, meitenes! Nāku padalīties ar savu bēdu un varbūt dzirdēt, kādu pozitīvu pieredzi. Tātad pagāšnedēļ man bija 1.skrīnings. Usg it kā viss labi un tad saņēmu asinsanalīzes, kurās uzrādās milzīgs risks uz 21.hromosomas trisomiju. 1:16!!! Noraudājos, tagad man pirmdien no rīta paredzēta horija bārkstiņu biopsija. Šobrīd rokos pa netu un cenšos pieķerties pie katra salmiņa, kāpēc rādītāji varētu būt izmainīti. Paaugstināts beta hcg man bija arī ar meitu- iespējams kāda organisma īpatnība. Un nupat uzdūros rakstam ārzemju lapā par to, ka med.apaugļ. varētu ietekmēt pappa rādītāju, kurš man ir samazināts, tādējādi uzrādot viltus risku. Vai kāda no jums ir ar ko tādu saskārusies, vai varbūt dzirdējusi par to no klīnikas speciālista, lasījusi vai atceras citu pieredzi? Grūtniecība noris ideāli un man ir šausmīgi pat domāt par to, ka aizdomas varētu apstiprināties. Tāpat Generas mājaslapā atradu divus variantus Nipt testam- parastais un IVF, tātad šķiet jābūt kādai atšķirībai.

Fridsuns

Sen neesmu te bijusi, jo tagad nogaidu 3 ciklus līdz jaunajai stimulācijai.

Vēlējos pateikt lielu paldies par ieteikumu YouTube sekot Egf Whisperer - fantastisks kanāls ar tik labu saturu. Visam meitenēm, kas ar IVF tikai iepazīstas, silti iesaku klausīties visas lekcijas šajā kanālā.

Otra lieta - vēlos tagad ar septembri pastaigāt uz akupu ktūru, lai uzlabotu olšūnu kvalitāti. Kuru dakteri bez dr.Poļaka IVF Rīgā klīnikā jūs vēl varētu ieteikt? Gribas pamainīt.

Un vēl trešā lieta - varbūt ziniet, kur var nopirkt ACAI ogu pulveri / kapsulas?

Ilziite_Ro

Diande
Sūtu visas labākās domas, kaut nu viss tomēr būtu labi Man šķiet, ka labāk par šo raksti grūtnieču sadaļā, tur varētu saņemt daudz vairāk atbilžu. Turies un lai viss tomēr ir kārtībā!

Timpo

Diande

Izgāju šim cauri pavasarī, man nebija tik liels risks, bet citi rādītāji arī bija labi, tāpēc ņemot vērā visus faktorus nolēmām par labu NIPT plus. Tur bija vesela epopeja, bet vienu sāku-ja izvēlies veikt NIPT tikai un vienīgi Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, tur arī cena draudzīga, tāpēc atļāvos ņemt nipt plus. Tev uzreiz biopsiju ieteica?

P. S. Mums viss labi, ieripojam dekrētā.

Dzeerveniite

dadzite
Manuorāt IUI ir labs variants neprecejušai sievietei, ja ļoti grib bērninu, bet nav drauga un negribas iet ar jebkuru tikai pārgulēšanas pēc. Kā arī lezbiešu pārim.
Ne tikai.

* ja pārim nav tuvība

* ja ir tuvība, bet ar izsargāšanos (piemēram, ja vīrietim ir bijuši starošana un sperma ievākta pirms tās)

* ja makstī ir tās agresīvās šūnas, kas nobeidz spermatozoīdus (šajā gadījumā sperma uzreiz nonāk dzemdē)

* sievietei, kura nav vīrieša

* pārim, kur problēmas vīrietī un tad var veikt iui ar donora spermu.

Nu kaut kā tā, bet pēc 34 gadu vecuma šo vairs neiesaka veikt arī pie augstākminētajiem punktiem (pēc Arāja teorijas)

Niksis

Diande

turies!! Sūtu labas domas!!!!
labāk taisi nipt testu- horija bārkstiņu biopsija, lai arī saka, ka baigi precīza- man piemēram nesanāca!!! Bija jāgaida 16 ned, bet no dūriena vai kā... aizejot 16 ned gr bija pārtraukusies... Es 100% iesaku nipt!!! Man piemēram tikko gulbī to uztaisija 4 dienās ( kaut teica 10 ) !!! Horija bārkstiņu biopsiju Tu gaidīsi 2 ned !

Timpo

Man Gulbi 2x nesanāca NIPT(jā, jā, reti bet ne sanākot, kad nonācu BKUS uzzināju ka gulbim tie reti bieži nesanāk), naudu atgrieza, bet mums ar vīru 2 Men stress un sirmi mati vistiešākajā nozīmē.

justme

Fridsuns
Inese Kokare pieņem Čaka ielā vai Stradiņos

Diande
Piedomāšu labas domas par tevi

Diande

Timpo
Njā, es biju domājusi, ka liks veikt Niptu, bet daktere teica, ka visdrīzāk uzreiz biopsiju ar tādu risku, jo Nipt neesot 100 % precīzs. Man ļoti bail no tās procedūras.

Wunder

Diande
Sūtu laba vēlējumus. Pašai ar šo nav pieredzes. Bet zinu, ka medicīnā nekas nav 100%. Līdz ar to arī visskumjākās prognozes var nepiepildīties un izrādīties viltus trauksme. Lai ticība !

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409493