IVF, ICSI un IUI (08/2020) - lai veicas pēdējā šīsvasaras mēnesī!

Limassola

Slēdza Limassola: "Limits".
Timpo

Diande

Klausi dakteris, turu īkšķus, lai viss ir labi

Niksis

Timpo
Nu tad man paveicās

justme
Es arī varu ieteikt Inesi Kokari. Vienīgi neauglībai akupunktūru neesmu mēģinājusi, izmantoju stresa mazināšanai.

Meitenes! Vēl viens jautājums - varbūt kādai ir pieredze. Ja ir endometrioze - vai var sākt procesu, vai sūta uz operāciju?

justme

Es pie Kokares gāju pirms procesa un procesa laikā. Lika adatiņas gan stresa mazināšanai, gan reproduktīvās sistēmas uzlabošanai

Wunder

Tropupalma
Endometriozei reizēm taisa operāciju (laparaskopiju), lai iztiktu bez medicīniskās apaugļošanas un izdotos dabīgi.

Limassola

Man vienā olnīcā pat stimulējoties ar bemfolu auga tikai viens folikuls. Domāju jau, ka tā olnīca man ir pagalam. Bet tagad no tās tējas man tur četri lieli folikuli bija.

dadzite. Taa laikam tomeer nebuus teeja. Nezinu, vai taa ir visaam sievieteem, bet ir cikli, kuraa straadaa tikai viena olniica, otra slinko, pie tam tas ne vienmeer ir vienaa un tajaa pashaa olniicaa. Man arii ir bijis process, kur vienaa olniicaa bija tikai viens folikulis, jau norakstiiju to olniicu, bet naakamajaa procesaa tiesi tajaa bija 5 folikulji. Visas siis lietas ir baigi atkariigas no konkreetaa cikla, viens var buut baigi labs, naakosais nekaads, varbuut tas ir atkariigs no vecuma.

dadzite

Limassola
Nu man kādas pat 4 reizes cikla sākumā vizītē kreisajā olnīca ir folikuli, labajā viens. Arī kad stimulējos, kreisajā auga folikuli, labajā tikai viens gan sākumā, gan beigās bija. Domāju jau, ka man viena olnīca vai nu neaktīva vai pēc LA bojāta. Bet tagada nobrīnījos, ka abās bija folikuli saauguši.

Man pēc blokējošāš potes bija kārtējais neveiksmīgais FET, tagad cikls, kurā ir karstumviļņi un kavēts cikls. Dzēru tēju, lai mazinātu karstumviļņus un paātrinātu ciklu. Bet diemžēl 22.cikla dienā 7 folikuli, lielākais folikuls 15 mm, endometrijs kā apgrauzts 9.6 mm. Man bija plānots pēc ovulācijas atkal potēt blokējošo poti un taisīt ERA igauņu nākamajā ciklā. Tikai jau mēnesis pagājis un ovulācijas nav. Tikai karstumviļņi.

Tev igauņu ERA bija? Kad tev LA un ko tur tieši teica daktere darīt? Kad ERA atkārtosi?

Papildināts 15.08.2020 19:32:

Un es domāju, ka olvadi sievietei ir vissvarīgākais orgāns. Ehh, tūtu man olvadi, varētu dabiski censonēt.

Eleni

Kad jums sākās karstumviļņi pēc bloķējošās? Man jau trīs pilnas nedēļas pagājušas pēc potes, tagad ceturtā nedēļa iet un es nekādus karstuma viļņus līdz šim neesmu jutusi.

dadzite

Eleni
Tu estrofem vai citus hormonus lieto? Karstumviļņi ir no hormonu trūkuma. Kamēr lietoju hormonus, nebija karstumviļņi, Beidzu lietot, pēc kadas nedeļas sākās. Kad organisms sāks ražot pats hormonus pietiekamā daudzumā, tad beigsies.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409493