Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā jūs svinat savu dzimšanas dienu?

Evelinaaa

Virs atkal aizmirsa manu. Esam kopā jau 5 gadus.

nu neko, principa dēļ arī neko nesaku. Tik un tā jau neko vairs nemainīs.
ka jūs svinat savu dzimšana dienu? Jums tā ir svarīga? Virs kaut kā sevi manifestē?

īriete

- Kā jūs ğimenē atzīmējat dzimšanas dienas?

- Sievai - restorānā.

-Un tev?

-Ar zīmuli kalendārā.

Man ir aizdomas, ka vīrs īsti nezin cik man gadu 10+ gadi kopā, ziņu ka zin aptuveni laicīgi informēts par plāniem un vēlamo dāvanu spontānai pušķi un dāvaniņas kompensē datumu aizmiršanu

"Svinu", kur nevar izvairīties (darbā, pašdarbības kolektīvā). Mājās un citur kur varu izvairīties, labāk ignorēju. Slinkums kkādas viesības sev par godu organizēt, ja kāds noorganizētu, gan jau, ka neatteiktos piedalīties, bet nealkstu pēc tā. Vēl mamma cenšas vienmēr pasaukt uz pusdienam, vakarā ar vīrieti kko garšīgāku apēdam (viņš gādā) un kko jau uzdavina, bet tas arī viss un mani tas apmierina.

Norma Džīna

Mans vīrs nezin cik viņam pašam gadi, kur nu vēl cik man. Reizēm jauc cik tieši veci ir viņa bērni. Dzimšanas gadus viņš zin, bet cik pilni gadi ir, to ne vienmēr.

Norma Džīna
Bet es tieši tāpat!!!! Visā nopietnībā esmu centusies pierādīt, ka man ir vairāk gadu, nekā patiesībā (vienmēr pielieku kko klāt, ja uz sitiena jāatbild)

paldies meitenes! sajutos nedaudz labāk. Man tiešām sāka likties, ka esam nenormāli.

Laikam pārāk daudz saskatījos meitenes instagrammā kas pozē ar 111 baltām rozēm un svin savu dzimšanas dienu Dubaijas tornī.

MissBea

Mēs viens otra dzimšanas dienas neaizmirstam, es drīzāk pati ikdienas rutīnas dēļ piemirsīšu, ka man jubileja tuvojas, bet mans draugs nekad nav aizmirsis.

Savu dz.d labprāt pavadu ar savu draugu, aizbraucam kaut kur paēst ārpus mājas, kaut ko padaram, tā balli taisīt negribu un nevajag man.

Evelinaaa
Nē, nu, ja tas Tev tiešām svarīgi, vari jau uztaisīt tādu scēnu, ka vairāk aizmirst neriskēs Ja vienkārši gribi bez kašķa pasvinēt, vari uzaicināt kkur ārā nosvinēt savu dzimšanas dienu un abiem labi.

MissBea

Kad kļūsim veci varbūt mainīsies tas, bet pagaidām viens par otru neaizmirstam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409589