Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā jūs svinat savu dzimšanas dienu?

Evelinaaa

Būšu godīga - man laikam kaut kādi kompleksi. manuprāt ikdienas dzīve mana nav super interesanta - daudz noņemos ar bērniem, palīdzu vīram, strādāju, gādāju visu mājai. Gribējās kaut kā, ka viena diena ir visa priekš manis. Laikam egoiste.

Evelinaaa
Nu bet pasaki to skaidrā tekstā, neliec uzminēt! Kaut caur joku: sakarā ar to, ka šodien visi ignorēja manu dzimšanas dienu, turpmākās 2 dienas man pienākas absolūta lutināšana, mentālā stāvokļa atjaunošnai, citādi sekas var ievilkties uz neparedzami ilgu laiku!

rojs2

Es nesvinu, diena tuvàk kapam.

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

Inese_V

Es nesvinu, sen jau nesvinu, kaut kad bērnībā tik svinēju. Nu, darbā jau kādu torti aiznesu, jo tā vajag. Es pat FB izņēmu datumu ārā, lai neposto manā lapā miljons puķes un lācīšus.

Laikam mierinājumam nederēs. Es no flanga ar 111 rozēm ( nosacīti) un torni. Patīk traki un pienemu, ka dzvesbiedram patīk mans prieks. Rīkoju ballīti ģimenei paplašināti . Atzīmējam ari vēl šaurāka loka, un pēdējos gadus kaut ko simbolisku izveicu, kur parasti vajadzigs vīrieša atbalsts, tas ir daļēji davanas vieta.

Bet - apzināti to liti kultivēju, tāpat meitas jubilejas, ar ziediem no tēva jau pie gultas un pankukam no manis brokastīs .Arī pašas tētim cepam torti un pūšam taurītes 6 no rīta. Par aizmiršanu nevar būt ne runas. Varbūt nedaudz bērnišķīgi un salkani, bet tā pierasts un vajadzigs.

Jā, svinam. Bez lepnām viesībām. Diena sev - mums. Uzvilkt skaistākos tērpus. Fotosesija, bez liela glamūra. Mēdzam izbraukt līdz Vidzemes vai citai jūrmalai nelielā pastaigā. Pārdomāt tuvāko gadu plānus. Uzēst kafē. Kopumā ļoti mierīga diena. Darbā pēc iespējas ņemu brīvu. Laika gaitā novērojumi, ka ir kolēģi, kas līdzīgi, paņem ap jubilejas datumu pāris dienas brīvas. Laikam ejot ir saprasts, ka ģimenē savas svinamdienas ir jāsvin, ir jāievieš un jāuztur savas tradīcijas.

Pulss

Mēs svinam kā jubilārs vēlas, ja nevēlas, nesvinam. To iepriekš ikdienas sarunās izrunā.

Mans vīrs neatcerās dzimšanas/vārda dienu datumus. Labi, ka sev vispār atceras. Ne vecākiem, ne citiem. Par ko tur apvainoties nav. Ir cilvēki, kuri neatceras datumu s un viss. Es toties atceros un zinu viņa vietā.

Cenšos nesvinēt. Man ļoti nepatīk organizēt viesības utt. Tad drīzāk aizbraucam uz kādu krodziņu.

Bet tas nenozīmē, ka viens par otru aizmirstam

Es braucu ceļojumā uz siltajām zemēm. Vai svinu pusgada jubileju, jo tad sanāk vasara. Katru gadu kaut ko citu sadomāju.

Katram savs

Evelinaaa
Virs atkal aizmirsa manu.
Atkal? Tātad, nav pirmā reize? Tad vajadzēja taktiski atgādināt. Kā svinēsim manu dzimšanas dienu? Vai - ko tu man uzdāvināsi?

Zinu, ka manējam ir ierakstīts telefona kalendārā, lai neaizmirst sagādāt 111 rozes. Bet parasti atzīmējam pieticīgi - ar vakariņām ārpus mājas.

Papildināts 30.07.2020 22:27:

Rudā_
ai svinu pusgada jubileju,
Labais!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409589