Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā jūs svinat savu dzimšanas dienu?

Evelinaaa

Norma Džīna

Jā, man arī vīrs dāvina ziedus mūsu bērnu dzimšanas dienā. Bet ne jau pats viņš to tā izdomāja. No kurienes lai....

Sixpārnis

lutekle
ziedi man bērnu dzimšanas dienās.
Vai tad tā nav norma? Nu tā visi nedara? Nu vismaz lielākā daļa.

Tad jau retāk būs tie 8. marti un Valentīndienas.

Vinnny

Bērnu dz. dienās gan ir, gan nav man ziedu. Mana v. diena tuvu abām dz. dienām.

8.martā ir bijis un nav bijis ziedu uzplūdums. Vaļika dienā līdzīgi.

Ir bijis, ka ziedus saņemu tāpat vien. Man kā ziedus mīlošai būtnei ļoti patīk. P.S. Mīlu smaržojošus ziedus, nesmaržojošie man vienaldzīgi.

Papildināts 01.08.2020 16:52:

Darbā manu dz.d. svinam ikreiz.

Sixpārnis
Izrādas, ka tā nav norma. Virs bija pat pārsteigts, nevis aizmirsis, vai ka, bet tieši pārsteigts, ka tā medz darīt. Tā ka autorei varbūt atliek cerība uz šo, to varbūt ņems nopietnāk.

Papildināts 01.08.2020 16:57:

Norma Džīna
No kurienes lai vīrietis to izdoma? No savas gimenes. Bet tak nevar cilvēkam pārmest, ja tas nav bijis.

Sixpārnis

lutekle
No kurienes lai vīrietis to izdoma? No savas gimenes. Bet tak nevar cilvēkam pārmest, ja tas nav bijis.
nu jā, saprotams. Bet tak sapazīstoties kaut kā nomenedžē tās lietas, kuras tev pašai patīk, ko gaidi.
Kāda jēga gribēt, gaidīt, neprasīt neko un tad ciest?

Tas no sērijas - Gribu ziedus. Bet gribu tikai tad, ja vīrs pats uzdāvinās. Ja es paprasīšu, tad tos nebūs pats izdomājis, un tad es negribu. Bet gribu ziedus.....

Nu i muļķe, ka nepaprasi. Sēdi bez ziediem tad. 3x paprasīsi, pats sāks atcerēties.

Sixpārnis
Šo karti mēs te visu laiku mēģinām kopistiski un pamācoši izspēlēt, savukart pazudusī autore atklāj aizvien dramatiskākas savas apvainošanās izspēles detaļas

Norma Džīna

Sixpārnis
Es Tev pilnībā piekrītu. Bet savos 20 gados es patiešām nezināju, ka tā var, tā drīkst un tā vajag.

Sixpārnis

Norma Džīna
Bet savos 20 gados es patiešām nezināju, ka tā var, tā drīkst un tā vajag.
nu ja. Mana meita arī nupat nezināja savos 22. Puisis nebija atnesis puķes. Ātri apskaidroju akurāt to pašu, ko rakstīju te. Puisis momentā aizskrēja pēc puķēm. Esmu visai droša, ka nākamos svētkos nesīs pats.

Papildināts 01.08.2020 17:41:

Sviestabeka
Ja nu tev nav pieredzes, kā svinēt ģimenes dzimšanas dienas, Ziemassvētkus un Lieldienas? Ja apsveikumu gaidošais vienkārši sapūšas un nerunā?
Tad tam vīram sāk raustīties acs plakstiņš jau pie nākamās dzd, un viņs veiksmīgi to izmet no galvas
Pati vainīga, ka pūšas, nerunā, uzpūš drāmiņas, un vēl labāk tā ilgāk - tie nav risinājumi. Jo ātrāk to meitenes saprot, jo vienkāršāka dzīve.

Es nudien nezinu tik stulbus vīriešus, ar kuriem nebūtu iespējams runāt. Ja atver muti un runā.

Man liekas ļoti dīvaini kā var nezināt savu tuvāko cilvēku dzimšanas dienas. Tagad taču visiem ir gudri telefoni ar kontaktiem un kalendāriem., kur to ļoti smuki var atzīmēt, ja vien grib. Varbūt es arī nevaru uz sitiena nosaukt visus datumus, tapec pielieku tos telefonā pie kontaktiem. Es drīzāk teikru, ka tā ir pilnīga neieinteresētība otru iepriecināt.. un jo sevišķi, ja tas ir kādreiz teikts, ka tas ir svarīgi. Vai nu arī, ja otrs ir tāds, kam visādi svētki pilnīgi vienaldzīgi.

Conejito

Man pēc tēmas apraksta vairāk izskatījās, ka vīrs ieslēdzis kluso pretošanos pret pārsteigumiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409589