Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā jūs svinat savu dzimšanas dienu?

Evelinaaa

franzy

Svinam gan manas , gan viira , gan beernu dzimshanas dienas. Taas mums ir ljoti svarigas dienas, kad jubilaars tiek lutinaats jau no pasha riita un visu laiku tiek atgaadinaats cik vinjhsir iipashs ! Sviniibas ne vienmeer ir lielas, bet vienmeer tiek plaanotas. Septembrii puikam jubileja , jau tagat viss tiek plaanots un rikteets. Oktobrii viiram, arii jau ieskices tiek veiktas ..Kaa var aizmirst taadu dienu ?!! Un pat ja nav veelmes baleeties, vienalga..taa ir iipasha diena tam cilveekam, kad tiek izraadiitas pastiprinaatas ruupes un uzmaniiba. Protams tas viss ir dozeeti un katram cilveeka temperamentam pieskanoti.

Wildfire

Pa 19 gadiem kopā ne reizi neesam aizmirsuši viens otru svētkos. Reizēm uzbliežam skału ballīti ar draugiem, reizēm - uzklājam galdu tikai ģimenei, reizēm divatā aizejam uz restorānu. Pēdējos gadus topā aizbraukt divatā vai ar tuvākajiem draugiem kādā ceļojumā - tepat pa Eiropu. Nevaru saprast, kā var aizmirst par sava tuvākā cilvēka vai bērnu dzimšanas dienām

PelePele

Man tuvojas apaļa jubileja, jo tuvāk, jo lielielākas šausmas. Nau īsti tādas naudas, lai ar glanci nosvinētu gan darbā gan ar draugiem un radiem.

Aizbrauc ceļojumā.

PelePele
Jā, šitas ir tas trakākais, vispār cik līdzekļus vajag, lai uzklātu normālu galdu. Tāpēc es svinu tikai ar tuvākajiem un darba kolēģiem, jo vienkārši finansiāli neesmu gatava tērēt šādam pasākumam lielus līdzekļus.

Svinam! Protams! Visas dzimshanas dienas, varda dienas, visas opju un omju svinamas dienas utt. Dienu ieprieksh uzmeikoju torti, saplanoju ar ko citu vel pamielosimies.

Loti biezhi manu vai cita no gimenes dz.d. apvienojam ar celojumu vai izbraukumu, ka kuru reizi sanaak, ja tas sakriit ar daudz brivaam dienaam.

Es uzskatu, ka sveetki ir jaasvin, daavanas ir jaadavaina un jaapasniedz...Mans opis vnm svineeja dzimshans dienas, pat uz 85 g jubileju saaicinaja praavu pulcinju, bija dejas un joki, un teica, ka uz beereem jau vnm paspees, labaak priecaaties un baudiit sveetkus!

Ja godiigi, nevaru iedomaaties nesvineet un neapsveikt kaadu tuvu cilveeku sveetkos!

Visus svetkus svinam. Kaut vai divata un kaut vai pasakot un novelot kaut ko jauku, bet aizmirsts nav nekas un nekad. Var nebut davanas vai vel kas, bet sabuchot otru gan var un vajag! Ka var aizmirst?!

Es esmu cilvēks, kas nevis aizmirst datumus, bet aizmirst, ka tas datums ir šodien/šonedēļ/šomēnes. Esmu gan sākusi telefonā likt pie kontaktiem datumus, bet ar to visu - gadās, ka atgādinājums par to dzimsanas dienu izlec pavisam nepiemērotā brīdī. Nu, un prāts aizņemts tobrīd ar ko citu, tāpēc atgādinājums tik un tā mērķi nesasniedz. Man šķiet, ka mani tuvākie un mīļākie nu jau ir sapratuši, ka ir tā un neapvainojas, kad atceros, tad apsveicu, ja telefons atgādina laikus, apsveicu laikus.

Mūsu ģimenē arī jau no bērnības īpaši nesvinēja ne vārda, ne dzimšanas dienas. Lielākās jubilejās sabrauca radi, bet biežā jau atzīmēja, kad ērtāk (brivdienas), ne pašā dzimšanas dienā. Puķes bija tiem, kam svētki trāpījās laikā, kad tādas zied. Man dzimšanas diena bija janvārī un laukos ziedu veikalu nebija, tāpēc pie ziediem pieradusi īsti neesmu un baigi neprasās.

8.03. un 14.02. mums ģimenē nekad netika atzīmēts un arī mūsdienās neviens nesvinam, tur mani mierīgi var nesveikt.

Būdama aizmārša pati nemēdzu apvainoties par citu aizmāršību. Taču uz bijušo vīrieti gan bija tāds neliels aizvainojums, jo mani nemēdza apsveikt ne dzimšanas dienās, ne Ziemassvētkos (ko svinu es), ne Jaunajā gadā (kas savukārt bija viņa svētki), arī meitu tagad ļoti reti apsveic šajos svētkos, taču pats gan apsveikšanu un dāvanas gaida un neizmērojami apvainojas, ja nav apsveikts. Tāda pieeja gan man nav pieņemama.

kopā esam 30 g. dzimšanas dienu zin ,bet nesvinam . Drīz kungam būs apaļš cipars , tad domāsim ko un kā. Man apaļais cipars būs pēc 4 g.

Ja kāda lieta beidzās, tad tas nenozīmē, ka visa dzīve beidzās. Tas nozīmē, ka parādās iespēja sākties kaut kam jaunam.

Mums jau kaut kā no 'pirmssākumiem" iegājies -

laicīgi pateikt kādu dāvanu gribās, kur iet, ko ēst, dzert, utt. , lai izbrīvēts laiks, labs garastāvoklis un dabū, ko gribās

Papildināts 08.09.2020 20:21:

Mums jau kaut kā no 'pirmssākumiem" iegājies -

laicīgi pateikt kādu dāvanu gribās, kur iet, ko ēst, dzert, utt. , lai izbrīvēts laiks, labs garastāvoklis un dabū, ko gribās

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409589