Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā jūs svinat savu dzimšanas dienu?

Evelinaaa

Darbā pēc iespējas ņemu brīvu. Laika gaitā novērojumi, ka ir kolēģi, kas līdzīgi, paņem ap jubilejas datumu pāris dienas brīvas. Laikam ejot ir saprasts, ka ģimenē savas svinamdienas ir jāsvin, ir jāievieš un jāuztur savas tradīcijas.

Vienkārši darbā tā svinēšana bieži ir nenormāla - bez lepna galda i nerādies Tad nu cilvēki izvairāk kā var Un tam nav nekāda sakara ar tradīcijām

Bet atkal viss ir komunikācija, un par to nav jākautrējas, ja sieviete grib tikt apsveikta un grib atzīmēšanu, tad mierīgi un skaidri saka- lūdzu, neaizmirsti manu dzimšanas dienu pēc 2 nedēļām, jo man tas ir svarīgi. Gribu ziedus un dāvanai to un to. Pēc nedēļas atgādina vēlreiz. Kad pasākums pagājis, pasaka, cik iepriecināta jūtas un paldies par to. Pec pāris reizēm tas gimenē būs iegājis automātiski. Un arī devējs sajutīs došanas prieku.

Jā, mēs svinam, kad mums visiem ir laiks. Ja kāds no mums ir aizņemts (strādā) jaunajā gadā, tad svinam jauno gadu 6.janvārī - zvaigznes dienā. Ar visu laimju liešanu un rosolu - kā jau pienākas. Datumam jau nav nozīmes.

Cucamonga

Nesvinu. Svin tikai bērni, kamēr pašiem interesanti. Līdz gadiem 14-16. Vīrs kādu gadu atceras, citu nē. Iedod buču, esmu saņēmusi dāvanā zelta ķēdīti. Neredzu problēmu nesvinesanā un nekā īpaši neizcelšanā. BET... viss jau atkarīgs no attiecībām ģimenē. Manā gadījumā mums visas dienas vienādas, kādam citam tas signāls par beigu sākumu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Patricia L

Kā datumu kalendārā neaizmirstam nekad. Flokši man ir vienmēr, no manas puses kaut kas cits arī ir vienmēr. Savu dzimšanas dienu/vārdadienu svinu vienmēr. Citreiz tikai ar draudzenēm piemetamies kaut kur ārpus mājas, citreiz ar otrajām pusēm pikniks ar atrakcijām, piem. izjāde, laivošana, ekskursija, escape room, kuğītis, fotosesija utml.. Ar radiem nē, nu labi māsa, mamma un vīra māsa un mamma. 40 gadus nesvinēju. Iepriekšējā jubilejā un pusjubilejā bija bankets. Vīrs n-tos gadus nesvin. Ap to laiku kaut kur ceļojam, kaut vai uz blakus valsti. Man patīk organizēt un patīk savi burziņi.

Ja par tēmu, tad apvainotos.

Gygy

Parasti sasaucu radus un tuvākos draugus ciemos, t. i. nupat jau tas ir ap 10 lieli un 10 mazi cilvēki. Mājās saklāju galdu (parasti gatavošanai veltu ~3h) un nosvinam kārtīgi. Pēc tam trauki trauķenē, galdauts vešmašīnā un abi ar vīru sagaidam naktsmieru iztukšojot atlikušo vinčiku..

Norma Džīna

Ja vīrs aizmirstu manu dzimšanas dienu es uztaisītu kašķi. Bet vispār, es laicīgi signalizēju ko un kā es gribu. 101 rozi un to torni Dubajā man gan neredzēt kā savas ausis.

Parasti ir Proseco, ziedi un vakariņas mani izvēlētā iestādījumā.

GribuKartibu
Man teksts nedaudz saplūda. Par tradīcijām bija domāts par tām, ko ģimenē organizējam priekš sevis.

Darbā mums notika izmaiņas elektroniskajā sistēmā un darbinieku svinamdienas (nu jau kādu gadu) vairs nav redzamas. Var vienmēr, protams, pajautāt, personāla meitenei, bet viņai maz vaļas. Ir kolēģi, kam pietrūkst pasēdēšanas. Ir kolēģi, kas atviegloti nopūšas.

Autorei: salikt kalendāros datumus, atgādināt, savlaicīgi paziņot savas vēlmes un izpildījumu.

Manu dzimšanas dienu neaizmirst. Tik daudz kā puķes un buča ir vienmēr. Ja prom darbā, zvans. Bet vispār, kā kuru gadu, pēc apstākļiem un garstāvokļa. Visbiežāk ģimene, un kāds draugs.

Man ir īpašā datumā, tāpēc aizmirst nav iespējams un vienmēr ir brīvdiena. Parasti arī bērni jau iepriekš jautā - ko darīsim? Jo pēdējos gados netaisu svinības, bet ģimenes lokā dodamies izbraukumā. Tad nu kādu nedēļu iepriekš jau notiek runas un plānošana. Pat, ja aizmirstu, es nevarētu visu dienu notēlot, ka man it kā nav dzimšanas diena, kaut ko taču pamanītu sievā, kādas pārmaiņas, ne kā ikdienā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409589