Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā jūs svinat savu dzimšanas dienu?

Evelinaaa

vilks

Ja gribu, lai manu dzimšanas dienu neaizmirst, atgādinu laicīgi vai organizēju viesības. Dāvanu izvēle gan mums abiem ir mokas, uz tām neiespringstam.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Nekad nav aizmirsis. Vismaz buču iedod, ja neesmu neko pasūtījusi dāvanai. Viņš slikts dāvanu sagadnieks. Tad nu atviegloju viņam šo uzdevumu. Šogad pasūtīju izbraucienu ar Harley. Mēs divi vien.

Ja aizmirstu, tad nebūtu īpaši priecīga. Bet zinu cilvēku kategoriju, kuri aizmirst. Mans tēvs nekad neatceras. Pat mazbērnu dzimšanas dienas, kaut gan abas ir ļoti zīmīgos datumos un vienu pat dala ar saviem svētkiem. Šogad būsjaunākā mazbērna pirmā dzd, redzēsim vai atcerēsies......

Tulip

Ja vīrs tāds, ka parasti visus datumus aizmirst, tad daudz tur nevar darīt. Tikai pieņemt. Vai iemācīt lietot atgādinājumus telefonā.
Nevaru gan savā dzīvē iedomāties tādu situāciju, jo dzimšanas dienas, vārda dienas, citus svarīgus datumus svinam, veidu un vietu izvēloties pēc noskaņojuma, nekad nekas nav bijis jāatgādina. Ja es paliktu bez dāvaniņas un ziediem savos svētkos, tad es zinātu, ka mums viss ir slikti.

Lasot šo visu, sapratu, ka esmu bērnišķīga. Gribu sagaidīt no zivs, lai viņa kāpj kokos. Vīrs nekad neatceras datumus, pat ne savu vecāku dzimšanas dienas. Man likās, ka pēc 4 manām dzimšanas dienām kopā (un nekā īpaša nedarīšanas un tā rezultātā manis pūšanās) kaut kas būs aizķēries.
smiekligakais, ka vēl pirms 2 nedēļām es runāju par to, ka velos aizbraukt kaut kur tālu prom uz savu dzimšanas dienu kopā , uz ko viņš man atbildēja, ka tagad visādas lietas ar darbu, jāpaskatās, utt. Vairs neko neminēju. Nu lūk, un viss...

man gribētos, lai virs ir viens no tiem, kas pats visu sagādā, saplāno. Man negribas ar pirkstu piedurt pie kalendāra, vēl pateikt ko gribu darīt, kādu torti un kādā krāsā balonus.

atpakal pie skaudības tēmas - apskaužu sievietes, kurām ir vīrieši, kas viņas vismaz reizi gadā no tiesas lutina.

Evelinaaa
Es, protams, nezinu kāda jums ikdiena, bet savā mājā es labāk novērēju tādu ikdienas sīko lutināšanu (celties, lai arī pats var gulēt, lai uztaisītu man kafiju, jo skrienu uz darbu; vakarā pienest viskautko klāt, jo es vnk esmu ērti apsēdusies utt), nekā kkādu uzspēlētu lutināšnu 1x gadā. Nafig tās Dubaijas rozes, labāk pasniegtas vakariņas ikdienā.

Lensa

manā ikdienas dzīvē nav nekādas baigās lutināšanas, vismaz manuprāt. Laikam te ir viss relatīvi - kas vienI pašsaprotami, otrai ekstra.
padomāšu, mēģināšu uzskaitīt pāris lietas, kas ienāk prātā.

Šad tad atnes tēju, kad strādāju pie datora.
piedāvā aizvest mani, jo zina, ka pārāk nepatik man braukt ar mašīnu.

izved suni pastaigāt vakarā, ja esmu jau gultā.

principā arī viss.

Kļavaslapa

Man nav nekādas vajadzības, lai lieku reizi iebāztu acīs, ka es par gadu vecāka. Jebkādi pasākumi vai braucieni interesē tikai labos laika apstākļos, bet man dz.diena vēlā rudenī, kad pat jēdzīgu ziedu nav.

Tulip

Lensa
Svētku organizēšana svētkos neizslēdz rūpju izrādīšanu ikdienā. Kas teica ka nevar būt gan tornis, gan vakariņas?

Autorei gan laikam ir cita tipa vīrietis. Jo ne jau visi vīrieši tiešām tās savas sievietes lutina. Ir kas savādāk izrāda to savu mīlestību.

Evelinaaa

Šad tad atnes tēju, kad strādāju pie datora.
piedāvā aizvest mani, jo zina, ka pārāk nepatik man braukt ar mašīnu.

izved suni pastaigāt vakarā, ja esmu jau gultā.

Tas ir labi, tas jau ir diezgan daudz... Nopietni.

Tuvojoties dzimšanas dienai, izliec redzamās vietās uzrakstus: "Gribu, lai tu pats atceries apsveikt mani dzimšanas dienā". + datumu.

Mūsu ģimenē visi atceras citu svarīgos datumus, nekad nav bijis nekas jāizlūdzas vai jāatgādina, bet, ja citādi nevar, ko lai dara.

pelēkā pele

es nesvinu dzimšanas dienu. Bet apsveikumus pieņemu (no tiem, kas tomēr atceras un izrāda vēlmi apsveikt).

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409589