Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu āra laukumiņi 1.5g

strelniece

strelniece

Sveiki,

Varbūt variet ieteikt, kur Rīgā ir forši bērnu laukumiņi 1.5g vecam bērnam. Ļoti interesē tādi, kur ir smiltiņas un laukumiņam apkārt žogs. Tādu vēl neesmu atradusi. Ja ir žogs- nav smiltiņu, un otrādi.


strelniece
Tikai intereses pēc - priekš kam vajag žogu? Tik mazu bērniņu taču tā pat ne uz brīdi nedrīkst atstāt bez uzraudzības laukumiņā.

Pašu laukuminu gan nemācēšu ieteikt. Lai gan mums vecums tāds pats, dēļ covid laukumiņiem šogad metam līkumu, kamēr vēl mazajam rokas pa muti.

strelniece

LaasmaV
Kad apnīk smiltiņas, dažkārt viņš sāk skriet uz ceļu, ūdeni, u.tml. Un kad skrienu pakaļ, nesu atpakaļ, mēģinu novērst uzmanību, viņam vairs neko citu nevajag- tikai tur, kur nedrīkst. Ja ir žogs, tad nav jāiespringst uz pakaļskriešanu.

Domāju, ka ir mammas, kas sapratīs

strelniece
Kafijoju ar draudzeni, viņa saka ka mārupē laukumiņš ūdenarozes ar žogu esot


Juglā interešu centra Auseklis teritorijā (Silciema iela) ir smilšu kaste, žogs ap teritoriju arī ir. Ūdens tuvumā gan nav.

Tagad gan daudz kur skolu un līdzīgu iestāžu teritorijā ir rotaļlaukumi, daļa gan nav piemēroti mazuļiem. Bet Barona ielas laukumā, piemēram, ir ļoti labi arī pusotrgadniekiem, tur gan smilšu nav, tikai ūdens vasarā. Un visādas atrakcijas un šūpoles.

Papildināts 02.08.2020 23:29:

Mežaparka laukumos ir daudz smiltis, ir arī šis tas cits. Žoga gan nav, bet tur nekur īpaši aplam nevar aiziet, gājēju celiņi un krūmi, vai nu tajos līdīs. Izņemot varbūt šašliku ceptuvi un izīrējamos mākslīgos dzīvniekus, tiem laikam nevar laist klāt.

Papildināts 02.08.2020 23:30:

Zvērudārza teritorijā arī ir rotaļlaukums. Bez žoga, brt tur vispār nekur aplami nevar aiziet tuvumā.


'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Maijaa

Kāds Rīgas rajons interesē?

Papildināts 03.08.2020 11:37:

Fridriha Candera ielas rotaļu laukums. Maziņš gan.

gaura

jā, pie Candera ielas ir žogs un smiltiņas. man gan tas žogs vairāk liekas tam, lai suņi neskrien nečurā (kaķus nezinu, vai attur ).

Kafiite

Ziedoņdārza mazais laukumiņš (no sparģeļu ielas pa labi) ir diezgan OK, īpaši no rītiem, kad nav daudz ļaužu - nav norobežots, bet stūrī, blakus gājēju celiņš. Turpat samērā netālu ir Tērbatas ielā pašā, pašā galā vienā pagalmā ir laukumiņš tam ir sēta apkārt, ir smiltis, šūpoles, slidkalniņš. Cik būts, tad diezgan maz, apmeklēts. Blakus ir arī vingrošanas stieņi. Pieejams arī no Brīvības ielas (sanāk aiz Tallinas ielas pieturas).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409689