Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

3-4 gadnieku pulciņi

dooma

Hiacintte
Es neesmu vispārīgi pret pulciņiem, mani bērni taču iet uz Orff studiju, vienu “vispārējās sagatavotības” sporta pulciņu reizi nedēļā (taču pirmsskolas vecuma bērniem intensitāte ir tik zema, ka diez vai tā 1 h nodarbība novērstu aptaukošanos, ja tāda būtu), pirms covid apmeklēja vēl citus. Taču es redzu cik pārgurušus bērnus pēc bērnudārza citi ved uz tiem pulciņiem. Tieši pirmsskolas vecuma bērnus. Un tiešām labs jautājums ir - kad tad tie bērni pavada kvalitatīvu laiku ar vecākiem?

Hiacintte

Rosalia
Es jau arī nekur nerakstu, ka tādi pulciņi ir vajadzīgi katru dienu un vienmēr pēc dārziņa vecākiem jau patīk pārspīlēt, gribēt savām bērnam to labāko un sūtīt visur, tādējādi nodarot ļaunu.

Papildināts 06.08.2020 18:38:

dreamgirll
Tie ir veselīga dzīvesveida pamati - dažas nodarbes, kas iepazīstina ar to, ka kaut kas ārpus mājām un dārziņa arī ir, kā arī liek bāzi tālākajam.

Ja neved katru dienu, tad pavadīt laika sanāk pārējos vakaros un brīvdienās. ASV vispār ir prakse likt bērnus gulēt uz nakti 7 vakarā, tad uzdevu šo pašu jautājumu un saņēmu atbildi - Latvijā esot pārvērtēta laika pavadīšana ar bērnu, pietiekoši esot tikai brīvdienās tas man bija tāds.. okeeeei.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409729