Pirmsskolas iestādes māsa

Es pati

Slēdza Es pati: "Tukšas runas!".

Rīgas 123.pirmsskolas izglītības iestāde, Kristapa ielā 39, Āgenskalna priežu rajons, meklē sertificētu un māsu reģistrā reģistrētu pirmsskolas māsu uz 1.0 slodzi t.i. 8 stundu darbdiena 6 grupu pirmsskolā. Jāpārzin kaloriju aprēķināšana, nepieciešamas ļoti labas datorprasmes un valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē. Prasme sadarboties ar bērniem, darbiniekiem un konsultēt vecākus. Amata aprakstu izsūtu elektroniski. Sezonālās desmitdienu ēdienkartes ir izstrādātas. Pieredze skolas vai pirmsskolas māsas darbā tiks uzskatīta kā priekšrocība. Alga pirms nodokļiem 594,00 EUR Zvanīt darbdienās t.67848468 un sūtīt CV uz e-pastu: r123pii@riga.lv

Es saprotu, ka algu nosaka ne jau PII, bet konkrētais atalgojums ir ZEM aprūpes personālam noteiktās minimālas slodzes likmes.
Par šim iemaņām un veicamo darbu apjomi bērnu dārzā (un es zinu, ko saku) tas ir ļoti mazs atalgojums.
Es gan atminos, ka skolu un PII māsas ir "zem" izglītības ministrijas, bet vienkārši pieminēšu, ka kopš 2019.gada, ciparu precīzi neatzceos-bet bija ap 830eur reģistrētai un sertificētai māsai.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Vai šis saits domāts pardomām un prātojumiem?! Algas pašvaldības iestādēs nosaka Rigas pašvaldība ņemot vērā bērnu un grupu skaitu iestādē, turklāt darba pienākumi izglītības iestādē (amata apraksts) un darba apjoms ne tuvu nav pielīdzināmi medmāsām medicīniskās iestādēs!

Es pati
Nez vai. Rīgas pašvaldībai būtu saistoši MK noteikumi par minimālo atalgojumu ārstniecības in aprūpes iestādes strādājošajiem. Domāju, ka algu joprojām nosaka IZM, kur pakļautās institūcijas neskaitās pie veselības aprūpes darbiniekiem, bet tiek klasificēti kā tehniskie darbinieki.

Tā kā esmu strādājusi arī skolā un bērnu dārzā, tad droši varu sacīt-darbu apjoms un prasības māsai tur noteikti nav tik vien uz 600eur uz papīra.

Pēdējās izmaiņas: Cucamonga, 05.08.2020 08:09.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Četri vēji

algu joprojām nosaka IZM, kur pakļautās institūcijas neskaitās pie veselības aprūpes darbiniekiem, bet tiek klasificēti kā tehniskie darbinieki
Jā, tieši tā, iet tehnisko darbinieku tarifikācijā. Bet algu gan, man liekas, ka nosaka pašvaldība, jo tehniskie darbinieki ir viņu pārziņā.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Rīgas pašvaldībai būtu saistoši MK noteikumi par minimālo atalgojumu ārstniecības in aprūpes iestādes strādājošajiem
Nē, nav saistoši. Jo tā nav veselības aprūpes iestāde.

Skolas un bērnudārza medmāsas iet tehnisko darbinieku tarifikācijā.

kristala
Skolās ir saistoši, lai arī saglabājas IZM pakļautība un tehniska darbinieka statuss. Ir rasta iespēja algu celt kā uzrakstīts MK noteikumos. Algas vidusskolās un ģimnāzijas, māsām, ir 840-870 uz papīra. Un ģimnāzijā darba jau nu ir "kudiš" mazāk nekā bērnu dārzā.

Papildināts 05.08.2020 12:11:

Tas Rīgas pašvaldības skolās.

Es gaidīju pretendentu sarunas, diemžēl!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18409743