Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju varintus bērna pieskatīšanai.

Klapata

Labien. No oktobra mēneša atsākšu strādāt uz pusslodzi, tad mazajam būs gads. Meklēju aukliti, mājdārziņu vai pieskatīšanas grupiņu-Rīgā, āgenskalnā vai centrā. Varbūt arī varat padalīties,kur iespējms vest bērnu uz bērnu dārzu no gada vecuma, uz nepilnu laiku, līdz ar to arī maksājot par dienām vai stundām.


ssmaidins

Sveiki.

Mājdārziņš DĀRZIŅOS./Skaists privātmāju rajons,tālāk no pilsētas burzmas./

Iespējams sarunāt arī nepilnu slodzi,brivdienas vai diennakts.

Esam dabas un dzīvnieku draugi,tāpēc maziem būs interesanta ikdiena.

Pie mums notiek arī mūzikas stundas pie ļoti jaukas pasniedzējas.

ssmaidins
Kāda ir cena?

Labdien! Jums vēstulīte CP.


Cik zinu Saulainos Austriņos arī mazos pieskata uz stundām,laikam 3euro/h

Ja nekas nav mainījies.Tas ir pie Turibas uz Vienibas gatves.

Tik mazam bērnam jau labāk ņemt auklīti - zināma vieta, būsiet mazāk stundu šķirti. Un auklīte daudz vairāk spēs dot mazajam nedalītu uzmanību. Diez kas nav tajos bebīšnamos. Esmu redzējusi mājdārziņu, kur vienlaikus ir kādi 5-6 bebji. Ja vien tie vecāki redzētu, kā tie bebji tur ņemas, kunkst, čīkst bariņā, neizvēlētos tādu variantu. Pašas tās mājdārziņu auklītes arī nevestu savus bērnus uz citu mājdārziņu, jo ļoti labi saprot, ka tas nav ok. Un cena nav stipri lētāka kā ņemt privātaukli. Arī menedzēšana vieglāka. Bērns vēl guļ, aukle jau klāt, vecāki jau prom. Ja no rīta bērns jāmodina, jātuntulē un jāved... nu kurai katrai ģimenei tas arī nebūs viegli. Bet štrunts par vieglumu (lai gan tas nav mazsvarīgi), tā patiešām nav labāk bērnam, tikai mājdārziņa auklītes jums to nestāsta.

Maximums 2 bērni - mazuļi der uz 1 cilvēku (un vēlams, lai 1 bērnam tā nav mamma, jo tad visdrīzāk arī nebūs ok, mammas bērns pieprasīs 80% uzmanību). Tiesa, tās mājdārziņauklītes visdrīszāk ir profesionālas, spējīgas, bet viņas tomēr pelna naudu.Ņem maksimāli daudz bērnu, kā rezultātā katrs bērns nesanem to, kas viņam nepieciešams (ja runa par tik mazu bērnu).

Sindy5
Nevajag vispārināt, ir arī burvīgi mājdārziņi, un ir viengadnieki, kas lieliski tajos iejūtas. Man / maniem bērniem ir ļoti laba pieredze (rajons gan cits, tādēļ savu aukli neieteikšu).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409779