Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slikta, normāla vai laba māte?

Zaljavarde

Es domāju, ka esmu slikta mamma savam 1.2 gadus vecajam dēlam. Mīlu bezgalīgi. Piedzima 37 gados, pateicoties medicīniskai apaugļošanai. Gribēts, plānots, lolots. Vīrs zelts un burvīgs tēvs, BET es nesaprotu savas sajūtas. Salīdzinot ar tēvu es dēlam neko nedodu, nu tik cik esmu apkalpojošais personāls. Es viņu mīlu ļoooti, bet man pietrūkst sevis. Esmu dirsa? Ko darīt, cik sliti ir?

Visvairāk bail kaut kā psiholoğiski traumēt dēlu, viņa zemapziņā atstāt kādu traumu.

Zaljavarde
Normāls stāvoklis šobrīd arī esi apkalpojošais personāls, pagaidi kad paaugsies, būs forši parunāt utt. Ļoti daudzas sievietes jūtas pīīī.. visu dienu vārot putras un skatoties bilžu grāmatas, it īpaši ja pirms tam bijusi intelektuāli piepildīta dzīve. Vairāk izej, palasi, kādas online mācības utt, lai nav tā sajūta, ka smadzenes atmiekšķē un esi mājāzis

black sand

No apraksta spriezot esi parlasijusies visādu “ obligāto literatūru “ bērna kopšana un salīdzinot ar tur attēlotajām ideālajam ainām sava mātes loma uzstādīji nezin kādus ideālus standartus ka nu tik bus!

Ka tad izpaužas tas ka tēvs dod visu? Ko vispar visu tk mazam bernam var dot tēvs nevis māte...

Zaljavarde
Niks tev atbilst šā brīža izjūtām, zaļais gurķis

MAMMA ir un paliek mamma, bērniem pati labākā

burumburums
Jūtos pakaļā, jo 5x dienā jādomā ar ko barot, jo tā ir mana stbildība, ka bērns ēd dažādu un pilnvērtīgu pārtiku. Es padodos un klusībā no vīra kādu ēdienreizi jau aizstāju ar "kosmonautu" ēdienu (lielveikalu gatavā pārtika bērniem)

Es ciest nevau gatavot, pati varu dzīvot no konservētām pupām un tvaicētas gaļas.

Man nav ne sūda laika sev, knapi sporta zāle un viss. Jūtos degridēta un izsūknēta.

Satiekot citas sievietes, liekas, ka viņām viss pinīgi norm. Un vīrs vēl saka " paskaties uz tām kurām jau otrais un neko nesūdzas!"

Aaaaaaa es jūtos tik pakaļaina.

Dēlu uzvedu pastaigā, tur ir 50/50 staigāt un rāpot, bet 100% "māt ej d*** ar ratiem) un visa māj uz mani dīvaini lūr .

Papildināts 06.08.2020 22:56:

Felisia
Niks man no tikko izdomāts, redzot pirmo sīkā rotaļļietu , ja tas nietu būtu vēl vismaz 20 variantu, like "orangetruck"

Alija

Ar tevi viss ir normāli! Tā ir visām mātēm, kurām tik mazi bērni. Vispār mātes pamata uzdevums šajā vecumā arī ir būt apkalpojošajam personālam, klāsesošai utt. Bet ir arī tiesības nogurt, tā justies un atrast laiku sev. Kosmonautu barība ir pat ļoti OK, ja svaru kausos ir pašas labsajūta vai perfekta maltīte.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Nevajag domāt.

queque

Atbildot uz tēmas nosaukuma jautājumu - nejēgā sacepusies par pilnīgiem sūdiem māte.

Nopietni, 5x dienā dažādi ēdieni? Ēdiens no veikala SLEPUS? Tev darīt nav ko? Atslābst, izbeidz iespringt uz pilnīgāko tuftu un dzīvo sev, nevis pildi pašizdomātus nevienam nevajadzīgus standartus

Aizspogulija1

nevis pildi pašizdomātus nevienam nevajadzīgus standartus
Izskatās, ka tie ir vīra standarti.

black sand
Tēvam ir kaut kāda neizīkstoša batereja. Viņi pavada dienu Vecrīgā, bērnu super istabās, vienmēr rotaļļietu veikali, kur sīkam netiek.atteikts nekas.

Es un mani parki nobāl.. Es laikam neesmu ti k bērnišķčīga. Mana stagnācija ir infantila pusaudzība... nu varbūt, tad mēs sapratīsimies ar dēlu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409889