Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slikta, normāla vai laba māte?

Zaljavarde

queque

Zaljavarde
Kas gadu vecam bērnam ir regulāri jādara bērnu "superistabās" un rotaļlietu veikalos??

Jums ar vīru abiem vajadzētu drusku izglītoties par bērna attīstības posmiem un vajadzībām. BEA kursi ir riktīgi laba lieta, ļoti noderīga. Ja neder kursi, iesaku vismaz lasīt par to max daudz

Alija

Nu tāaa.... te jau paverās plašāks lauks situācijas pētniecībai.

Ar 1,2 bērnu visu dienu Vecrīgas spēļistabas? Nopietni? Kā viņš to fiziski iztur?

Konkurence ar personīgo vīru, kurš krutāk palutināts - neatteikt nevienu mantu vai garlaicīgie parki. Arī nopietni?

Attiecības ar vīru ir labas vai arī sašķobījušās? Nolasās kaut kāds aizvainojums.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

queque

Aizspogulija1
To mēs nezinām, jo vīrs te nerunā. Gadījumos, kad persona sev uzliek nez kādas misijas, tas nereti iet roku rokā ar "domāt cita vietā". Arī ja tie ir vīra standartu, 37 gadi ir tāds vecums, kad vajadzētu spēt izrunāt gan savas sajūtas, gan aizstāvēt un argumentēt savu viedokli.

Virtuālais samīļojiens! Nestreb karstu! Tev pizdings uznācis.

Hell is empty and all the devils are here.” ― William Shakespeare, The Tempest.

Zaljavarde
Tas jau łoti foršs vecums bėrnam! To jau var săkt izbaudít!

queque

Alija
r 1,2 bērnu visu dienu Vecrīgas spēļistabas? Nopietni? Kā viņš to fiziski iztur?

Manas versijas:

1)tēvs sēž uz vitamīna 2)melo un, ņemot līdzi bērnu, dara kaut ko citu 3)visticamākā versija - viņš reizēm iet ar bērnu uz tām istabām un ne jau uz visu dienu

Nu un vai ir ok mana vēlne (paniska, manjakāla) 1.6 gadīgu bērnu nogrūzt dārziņā, lai pati varētu profesionāli attīstieties (atgieztie apritē, pelnīt) un nodarboties ar sportu , kas man ir vitāli svarīgi??

Lūk no visām šīm vēlmēm, jūtos nekam nederīga māte.

Alija

Zaljavarde
normālas vēlmes. Bet vēl mazliet jāpaciešās. Sportu vari pamazāk ieviest jau tagad.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Zaljavarde
Tu esi sastrídęjusies ar "ideålo" tėvu un tagad atreferę călim visas izteiktąs pretenzijas un părmetumus?

queque
Vīrs ir IDEĀLAIS tētis. Un es pati nesaprotu kā cilvēkam var būt tāda peterde. Mani draugi sauca par "tanku", bet te es tāds vien zapiņš..

Es saprotu, ka reāli nevelku un nav ko censties.

Ir dzirdēts, ka mammas ap šo bērnu vecumu ne dušā var ieiet ne pie aizvērtām durvīm WC pakakāt.. nu lūk, man tā nav, bet ir vīram. Es nezinu ko darīt, lai mans mīļais bērniņš apvītu savas roķekes man ap kaklu

Ehhh...

Es vakaros iedzeru antidepresantu un izdziestu ar klusu OFF

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409889