Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slikta, normāla vai laba māte?

Zaljavarde

Neviens cits nebūs labāka māte.

Vairs nelietoju tādu uzstādījumu, vai esmu slikta vai laba māte. Esmu tāda mamma, kāda spēju būt. Ļoti mīlu savus bērnus un jūtu, ka viņi mīl mani, neskatoties uz to, ka neesmu perfekta - un arī necenšos tāda būt, jo rezultātā tas ir spiediens arī uz bērniem. Pati esmu augusi ar māti, kas centās būt perfekta. Bērnam tas ir smagi, jo tad viņam jāattaisno vecāku gaidās as, citādi viņš konfrontē māti ar viņas pašas tarakāniem un riskē tikt padarīts par grēkāzi.

Jā jūtu, ka kļūstu par psihoni, tas ir signāls, ka jāparūpējas par sevi, nevis jākaisa pelnus uz galvas. Palīdzēt sev, nevis vainot, šaustīt, kā to dara autore. Vai sevis salīdzināšana ar vīru kaut kā palīdz?

Situācija - māte 3 bērniem, nedaudz tāda, kā lai pasaka, ne pārāk intelektuāla un gana emocionāla. Vīrs tāds pakluss, liekas, ka gudrāks. Klusētājs. Materiālā situācija ne pārāk. Auto nav. Taču tie bērni no tās mātes nemitīgi diendienā saņem negācijas. Tu tāds, šitāds, nepareizi dari to, ne tā darīji vakar, slinki esat utt. Neko pozitīvu un mīļu publiski pieejamā komunikācijā nemana. Vai ir kaut kādas palīdzības grupas, materiāli, rekomendācijas sociālajiem darbiniekiem, pamācības, kursi, lai tiem sīkajiem nesačakarē visu bērnību un psiholoģiju?

mea https://jauns.lv/raksts/sievietem/239688-psihologe-norada-uz-vienu-aizradijumu-bernam-vajadzigas-5-uzslavas

---------------------

Tas jau skaidrs, bet KĀ to aizvadīt līdz adresātei?!

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Raimonds1
Izprintę un iedod izlasït!

Zïmïgi pasaki, ka ar părlieku kritizęșanu nevienu par labăku personïbu, ne bęrnus, ne vïrus, pataisït nevar. Bet ar garantiju büs rezultăts, ka bęrni, pieaugušă vecumă, savu măti nemïlęs vai pat ienïdïs.

Var arï noorganizėt lekciju vai privătu sarunu ar to psiholoğija Aunïti!

Conejito

Dasuaoa
Jā, parasti tev taisnība. Bet, palasot to, ko rakstīja presē vakar un aizvakar.. Es pat negribu atkārtot, domāju, visi zina,par kuru gadījumu runāju. Man dažreiz tomēr liekas, ka dažreiz ir otrādi, jebkurš būtu labāks kā tā māte. Un, ka ir tomēr definīcija atrodama, kas ir patiesi slikta māte.

Nezinu ko presē rakstīja, bet māte ir tā kas ņemsies ar cilvēkbērnu un bez maksas. Visiem citiem vajsg motivāciju.

Mātes bieži vien pārspīlě aprūpi. Un iespējams visi citi audzinot bērnu gūs labāku rezultātu. Bet māte ir kas cits. Māte nevis tikai audzina un aprūpē bet stāv sardzē un gatava uz visu.

Epizode - māte, meita un mazais dēlēns dodas uz veikalu. Māte atkal nemitīgi pukst, kādi viņi tādi un šitādi.

Taču uz veikalu iet, bērni tā kā tādi nedaudz priecīgāki, bet nu tā, tā piesardzīgi, tā maskēti, jo laikam jau jūt, ka tas prieks būs ar piedevām. Māte īgni pukstot, saka, lai dēls dod šai roku. Tas protestē un negrib. Meita piesteidzas un paņem mazo aiz rokas, ielai pāri jāiet, mazais priecīgs satver māsas roku un nu tik ies tālāk.

Nekā nebija, māte sāk strostēt abus, sagrābj to sīko aiz rokas un meitu vispār aizdzen mājās, nekur tu neiesi!

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Raimonds1
Vai pașai mătei nevar kaut kă palídzęt un viňu kaut ką iepriecinăt? Izklausąs pęc nelaimïgas mammas, kura savu neapmierinătïbu ar dzívi izgăż uz bęrniem.

Ejot pări ielai gan ir jăñem bęrni pie rokas. Tas tăds ką likums, lai visi drošïbå.

Papildināts 30.08.2020 11:54:

Raimonds1
Ja tu biji blakus tają epizodę, kăpęc nriejaucies tur ar pozitívo dinamiku? To situäciju varęja łoti smuki izrullėt, lai găjiens uz veikalu visiem bűtu OK!

Sociālās reklāmas tautai derētu. Tā lēni un uzdkatāmi izstāstot. Ne tikai par šo tēmu. Tikai, ja būs ļoti gudri, tad neklausīsies. Sak, jo dumjie psihologi un biezie dīkdieņi sagudrojuši

Camille

Nelasīju komentārus, bet ja uztraucies vai esi laba mamma, tad visticamākais, ka esi. Vieglāk paliks ap bērna 2 gadu vecumu, tad arī varēsi nedaudz vairāk pievērsties sev. Turpini bezgalīgi mīlēt, lolot, rūpēties un sargāt!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409889