Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slikta, normāla vai laba māte?

Zaljavarde

Vasara un saule

Bērns jau paaudzies, sāc nodarboties ar sevi. Uztanko pati savas baterijas, lai vari dalīties un rūpeties par pārējiem.

Nav jābūt super mammai. Pietiek, ja esi laba mamma. Ja vīrs baigi bieži tev uzbrauc un liek justies kā sliktai mammai, sievietei, cilvēkam, tad palasi par manipulatotiem, vai nav kādas pazīmes.

Papildināts 31.08.2020 21:59:

šogad jau nu gan neiesaka vazāties ar bērniem pa rotaļu istabām. Tad jau labāk parki.

Jums tur nav tā, ka tēvs ir 100% pārliecināts, ka vienīgais labais un visi citi visās jomās slikti? Zinu tādu tēvu, kurš mammai visu laiku mēģina klārēt, ka viņa neko nejēdz, ka viņš vienīgais visu, visu zina, saprot un dara. Kamēr sieviete noticēja. Pieraksti, ko viņš saka par tevi kā māti. Uzreiz!

Limassola

Zaljavarde. Tu speciaali ar tik graujosaam pareizrakstiibas kluudaam raksti? Un rupjiibaam? Deelj taa peec desas saak izskatiities...

Alija

Limassola
par tēmu ir ko pateikt? Vai vienkārši kārtējo reizi gribas izkašķēties uz līdzenas vieta?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Limassola

Alija. Pati runaa par teemu nevis komentee manus komentaarus! Jo izskataas, ka tiesi tev gribas kaskeeties.

Alija

Limassola
savu viedokli par tēmu izteicu jau pirmajās lapā. Ienācu palasīt, ko saka citi, bet izlasīju kārtējo beztēmas kašķa meklēšanu.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Limassola

Alija. Bla, bla, bla.... ej savus kaskus mekleet citur, es vispaar ar tevi nerunaaju, tu esi taa, kas kasaas virsuu!

IrēnaB

Zaljavarde
Vīrs ir IDEĀLAIS tētis.

1. Bērnam pilnīgi pietiek ar vienu IDEĀLO vecāku, un arī tas jau ir par daudz. Citādi jau viņš (bērns) var nojūgties.

2. TAS pāries.

Adzika
Normāla jeb laba mamma - pasaule negriežas ap bērnu; mamma neaizmirst par sevi; ātrāk grib atgriezties darbā un pilnveidoties un pašrealizēties...

Ui, es nekad neesmu gribējusi pašreli..pašeriz..e - pašrereli..zeāties - es esu slikta mamma, ja?

Papildināts 07.09.2020 10:25:

Bet, ja nopietni, tad šis:

Es padodos un klusībā no vīra kādu ēdienreizi jau aizstāju ar "kosmonautu" ēdienu (lielveikalu gatavā pārtika bērniem)

Te jau vairāki to teica. Ja tev tas ir jāslēpj - vai nav tā, ka tev blakus ir kāds, kas liek justies sliktai mātei? Kaut vai tikai pasīvi, pat ja neko nav teicis. Jo tā sajūta - ka tas ir jāslēpj (it kā tas būtu sliktāk par brieža kotletēm), - no zila gaisa nerodas.
Tu, protams, nevari izmainīt savus apkārtējos, bet vari mēģināt pati saprast, kā viņi uz tevi iedarbojas. Atpazīt "kluso močīšanu", kas tev liek kaut kā izpildīties vai justies. Kas liek dzīvot nemitīgi tādā nelielā iespringumā - kā izskatīsies, ko teiks, kā vērtēs. Tas paņem neadekvādi daudz spēka, bet ar pašu bērnu tam nav nekāda sakara, jo ne jau tur ir tā problēma.

Mazu bērnu mammām mēdz uznākt tāds kā pašpārliecības trūkums, un apkārtējo attieksmei tad var būt diezgan izšķiroša nozīme. Reāli "sliktu mammu" ir ārkārtīgi maz. Nu, tev ir ļoti švakas izredzes tajā iekļūt. Un katrā ziņā, ne jau tās gatavās ēdiena burciņas to nosaka.
Pastaiga pa parku ar bērnu šādā vecumā un mājupceļā nopirkta gatava burciņa, kas ļāvusi ietaupīt to laiku, ko staigājāt parkā, - tas ir vienkārši ļoti labi.

Pēdējās izmaiņas: IrēnaB, 07.09.2020 10:51.

Visas cilvēka nelaimes izriet no viņa nespējas vienatnē rāmi sēdēt istabā. (Paskāls)

SanSu

Zaljavarde
Pārstāj piecreiz dienā gatavot bērnam dažādus ēdienus, un tav parādīsies laiks paspēlēties ar savu bērnu. Šad tad gatavais ēdiens nav nekāds ļaunums. Es šajā laikā pārgāju uz zupām un tvaicētiem ēdieniem visai ģimenei - gatavoju visai ģimenei, paņēmu porciju bērnam, un tikai pēc tam pievienoju gašvielas pieaugušajiem paredzētajā daļā .

Par to, ka bērnam ir tēvu miljons reižu interesantāk - pilnvērtīgai attīstībai bērnam ir arī jāpagarlaikojas. Lai fantāzija attīstās, mācās pats sevi nodarbināt utt. Ja tu, izpildot supermātes/sievas programmu, neignorē savu bērnu - ļauj bērnam darboties virtuvē, atbildi uz viņa jautājumiem, papļāpā - tu esi laba mamma.

Pēdējās izmaiņas: SanSu, 07.09.2020 12:25.

Leokādija

TU bēdājies , jo bērns grib vairāk tēti? Tam ir vienkāršs izskaidrojums - šinī vecumā bērniem ir Edipa komplekss - nepamatota ( nevis labākais vecāks ,jo mīla taču ir akla ) mīla pret vienu novecākiem un otra noliegšana , nevēlēšanās komunicēt. Nu , tu tak zini kāda ir pirmā mīla jaunības dullumā. Tapēc neuzskati sevi par sliktu . Šitā mīla beigsies un bērns novērtēs visu pareizi. Man dēls auga bez tēva un viņa nemīlas objekts bija lielā māsa. Apžēliņ , viņa pat uz viņu paskatīties nevarēja! "Māsa , nekaties ! " Un bolās niknām acīm . Māsa viņam nekad nedarīja pāri , ja vajadzēja pieskatīja. Bet nē , māsa traucē.

Leokādija, ko tu te samurgoji? Aizej izlasi vēlreiz par Edipa kompleksu, izrādās, ka pilnīgi nekāda saprašana par to nav.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409889