Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slikta, normāla vai laba māte?

Zaljavarde

Alija

Greizsirdība uz ideālo tēvu?

Tu esi nenormāli uzvilkusies. Nevar īsti saprast, kas tad tā īstā sāpe.

Ja vēl klāt visam depresija, tad viss ir vēl sarežģītāk.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

mea

Nē, noteikti nē. Mēs nestīdamies un viņš ir super vīrs un tētis, tikai ar mani mav kkas ok, man šķie, ka mans bērns nejūtas laimīgs pavadot laiku ar mani

Alija

Aizej uz bērnu emocionālās audzināšanas kursiem, noskaidro, ko vajag gadu vecam bērnam, lai viņš būtu laimīgs.

Alija

Bez kursiem izskatās, ka vagag to ko dod tētis

Es jūtos lieka viņu attiecībās. Ja godīgi sāku saprast vīriešus, kuri ievieš mīļākās apmēram līdz bērnu 3g vecumam, jo viņiem īsti vietas ģimenē nav, tik vien kā pelnīt un apkalpot

Interesanti lasít tądu apvęrsto modeli. Nav bijusi tąda pieredze, pat ne radiem, draugiem

Bet tas liek aizdomåties, kă var justies tęvs, ja bęrns łooti piekjęries måtei.

Alija

Bet tev taču ideāla situācija - tētis pēc darba ņemās ar bērnu, tu vico uz sporta zāli. Tu maz aptver, kā tevi apskaustu lielākā daļa mazo bērnu mammu?

queque

Zaljavarde
Nē, nav ideālais, ideālais tētis nevazās viengadnieku "visu laiku" pa vecrīgām, rotaļu istabām un veikaliem, tās nav bērna vajadzības 14 mēnešu vecumā. Btw, ko bērns ēd, kad visu dienu tusē ar tēvu kaut kur apkārt? Termosā līdzi ņem Tavus piecus dažādos ēdienus? Taču nē.

Ne visi bērni ir pielīmēti mammām. Bērns šajā vecumā nevērtē, cik kurš vecāks ir labs, nav jēgas taisīt ideālā vecāka sacensību. Iespējams, ka ar tēvu šobrīd ir ciešāka piesaiste, ja Tu esi absolūti uzvilkusies un pārņēmusies, kamēr tēvs mierīgs unpārliecināts par to, ko dara.Vai arīir tikai tāda ilūzija, jo bērns var līmēties pie tā vecāka, kuru mazāk satiek -kamēr kompensē to un ir atkal līdzsvarā. Mums mājās tā ir - meitai tēvs ir neatņemams darbadienu vakaros un pirmo brīvdienu. Pēc tam atkal abi vecāki ir absolūti vienai nepieciešami. r

Papildināts 06.08.2020 23:47:

Zaljavarde
Bez kursiem izskatās, ka vajag arī psihoterapija, vismaz pāris konsultācijas.

Papildināts 06.08.2020 23:52:

Ja pamazām sniegto faktu sarakstā (MA, 37 gadi, ideālais tēvs petarde ar izklaižu programmu un šooingu viengadniekam, māte grib uz darbu un bērnu dārziņā, lieto antidepresantus) parādīsies vēl kāds "putojošs" fakts, tad tēmas "īstumam" vairs neticēšu nemaz. jau tā pārāk aizdomīgi

queque

ko bērns ēd, kad visu dienu tusē ar tēvu kaut kur apkārt? Termosā līdzi ņem Tavus piecus dažādos ēdienus? Taču nē.

Principà jā , nekas sarežģīts. Ja kkas trūkst sīks ēs arī brieža kotletes un karfupeļu putru un kādu burkānu salātu vienmēr var sarunāt .Vīrs toč sīko badā neatstās

Papildināts 07.08.2020 00:01:

queque
Nu ko lai saka.. atšķiros no vīra (ne uzskatos) Bet dzīvoju +/- ar sava ārsta atbalstu un drapītēm. Bet nu tas mani nepadara citādu. LV stipri pārspīlē un nepieņem mentālas problēmas, kuras principā netšķiras no kunģa čūlas problēmām

Tak nu priecājusies būtu, pašai vairāk laika sev. Kamer viņi pa Vecrīgu tusē, Tu vari gan vingrot, gan ko jaunu apgūt.

queque

Zaljavarde
Kur es kaut ko minēju par garīgās veselības problēmu "nepieņemšanu'?

Papildināts 07.08.2020 00:12:

Es runāju par stāsta neticamību un desām raksturīgo pakāpenisko faktu pievienošanu. Tāpēc pieminēju a/d - viens no faktiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18409889