Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Esmu pārdevējs. Tirgoju auto par 6000 eur, piemeeram. Kādi

Kapriza

Kapriza

Kādi ir pareizie soļi, pie noformēšanas un naudas saņemšanas. Savu lēto mazauto pārdevu, nauda naļikā un turpat salonā pārrakstīju auto uz jauno īpašnieku, vinam 5 dienu laikā jāizņem jaunā tehniskā pase. Kādi vēl varianti?

Cucamonga

Kapriza
Nupat pārdevu un pirku. Naudu cash iedeva man. Aizbraucām uz CSDD, pārrakstījām (varējām arī ecsdd, bet nu tāda bija vēlme). Numuru salīdzināšanu nevajag.

Pirku - tāpat naudu cash, pirku no juridiskas personas - aizbraucām uz csdd, visu sarastījām. Saprotu, ka mūsu nauda nekur dokumentos neparādījās.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Kapriza

Cucamonga
Jaa, par to staasts. Ir dzirdeets, ka Riigaa CSDD pie saadiem dariijumiem seež cilveeki un meedz nopratinaat. Bet es taču esmu tiesiiga teikt, ka pārrakstu draugam, ne?

Papildināts 13.08.2020 11:58:

P.S. Ko iepirki vietā, ja nav nosleepums? Mani gaida Subaru outback.

Cucamonga

Jaa, par to staasts. Ir dzirdeets, ka Riigaa CSDD pie saadiem dariijumiem seež cilveeki un meedz nopratinaat. Bet es taču esmu tiesiiga teikt, ka pārrakstu draugam, ne?
Man neviens neko nejautāja. Bet blakus dzirdēju, ka klientam teica - būs jāskaidro VIDam par naudas izcelsmi. bet es jau nezinu par kādu naudas summu gāja runa.

Tavi 6000 noteikti interesi neizsauks.

Nopirku - ekonomisku mazmašīni. Ņemot vērā vienas palielas 7 vietīgas auto esamību ģimenē un darba grafika izmaiņas. Tagad mēģinu aklimatizēties. Gan zemajā sēdēšanā, gan gabarītos. Mašīna man patīk. Jau gadus 4 atpakaļ, pēc viena ceļojuma, kur bija noīrēta tieši tāda mašīna, zināju, ja pienāks brīdis pirkt mazu "perdeli", man ir skaidrs modelis un firma.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Skaidrā naudā pirkt/pārdot drīkt līdz 7200 EUR, tā kā saies.

Šāda summa daudziem ir skaidrā. Paņem naudu pirms ieiešanas pārreģistrācijas telpā, un, pēc tam, vnk pārreģistrē. Tas arī viss.

Ronja82

Ja skaidro naudu ieskaitīsi savā bankas kontā, tad bankai gan varētu interesēt, no kyrienes nauda. Nesen fb klīda kkāds cepiens, ka pārdota mašīna (kkas ap 4, 5 tk), ieskaitīja savā kontā un bankai interesēja, no kyrienes nauda.

Kapriza

Ronja82
tas gan. Naļiks un tikai. turiet iikskus, lai es riit tie pie rubliem.

Cucamonga

Kapriza
Man arī auto pirkšana tīk labāk cash. minimalizeti iespējamie jautājumi.

Ronja82

Kapriza
Nu tur bija situācija, ka par mašīnu samaksāja skaidrā naudā un pārdevējs pēc tam šo naudu ieskaitīja savā kontā. Un bankai interesēja, no kyrienes nauda (tjipa, aplokšņu alga vai kkas tml.).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410099