Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Esmu pārdevējs. Tirgoju auto par 6000 eur, piemeeram. Kādi

Kapriza

Gygy

Es pirms mēneša jaunuauto nopirku. Atbrauca čalis ar mašīnu pie manis, caur CSDD aplikāciju piepprasīju auto pārrakstīšanu, puisis apstiprināja. Kad auto bija uz mana vārda, tad noskaitīju naudiņas uz rokas. Mums gan tā summa pārsniedza 7tk, bet kurš gan zina par kādu summu un noteikumiem mēs novienojušies

Tikko pirku. Samaksāju skaidrā un pārrakstījām turpat uz vietas CSDD Bauskas ielā. Par naudu neviens tur neinteresējās. Būtībā tā ir pārdevēja interese un vajadzība, lai var atskaitīties, ja VID sāk interesēties.

Tā kā man bija vienalga, skaidrā vai ar bankas starpniecību, tad izvēle bija pārdevējam. Kā izvēlējās, tā darījām.

Dzīvesveids

Annuska
Par pārrakstīšanu - kurš to apmaksā, pircējs vai pārdevējs.

Parasti pircējs. Bet citādi paši vienojas.

TrakaAnna

Dzīvesveids
Citreiz dala šādi - pārdevējs maksā nodokli, pārējo pircējs.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Cucamonga

Dzīvesveids
Mēs vienojamies, ka nodokli līdz gada beigām un pārrakstīšanu samaksas auto pārdevējs. Cash. Kviti lūdza rakstīt uz pircēju. Tas ir mani.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Fitnesgirl

Tiešām bankai interesēs no kurienes nauda? Es saprotu VID, bet banka

Kapriza

Fitnesgirl
Jā, mana draudzene dabuja skaidroties ar banku par naudas izcelsmi, par ko pirka au to. Dīvaini gan tu domaa, kaa bankai tas vareetu neintereseet, moska tu krievijas spiegs vai siirijas spridzinaataajs.

TrakaAnna

Fitnesgirl
Tiešām bankai interesēs no kurienes nauda? Es saprotu VID, bet banka
Likumi ir citi. Tagad bankām ir jāzina savi klienti un naudas avoti.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Cucamonga

TrakaAnna
Bankas, kad aizpilda tas anketas periodiski, lūdz ierakstīt gaidāmo naudas apgrozījumu kontā mēnesi. Protams skatās arī uz ikmēneša legālajiem ieņēmumiem. Pie algas 2tk.eur, nav problēma 7gk eur apgrozījums. Arī ja nauda, pa dalām ienāk no citam privātpersonām. Viss atkarīgs no samērības .

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410099