Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mākslas vingrošana un daiļslidošana.

Luilui

Meklēju konkrētu informāciju par mākslas vingrošanas un daiļslidošanas nodarbībām 7g.vecam bērnam (ir nodarbojies ar citiem sporta veidiem).

Mākslas vingrošanai nevaru atrast informāciju gandrīz nekādu, tāpēc, lūdzu, konkrētu informāciju, kur notiek nodarbības, kas pasniedz, kādas atsauksmes, ja zināms, cena. (Neinteresē Jugla un Olimpiskais c.) Vairāk interesē Arkādija, RVS nodarbības, Pļavnieki, Ziepniekkalns, Ķengarags, varbūt vēl kaut kur.

Par daiļslidošanu pašiem zināms mazāk, bet par to var atrast vairāk informācijas. Te vairāk interesētu, kādas atsauksmes, kas un kur pasniedz, jo vairāki klubi pasniedz dažādās vietās, bet nekādi grafiki nav redzami. Interesē Mārupe, blakus LSPA, Volvo, Daugavas, arī citi.


Luilui
Blakus LSPA halle darbojas Dzinatara slidas, kam ir mājas lapa un grafiki. Bērns savā laikā apmeklēja nodarbības. Māca lēnām, bet pamatīgi.

Luilui
Sporta kompleksā Arkādija ir m.vingrošana. Strādā saudzīgi, meitenes nelauž un nestiepj pa varēm- saku to, jo zinu, ka ir vecāki, kurus tas neapmierina- bērnu vecumā zvaigžņu tātad nav. 7 gadi gan ir pats pēdējais brīdis, lai sāktu- nodarbības iesācējiem, man šķiet, ir divreiz nedēļā, ar tendenci pieaugt. Manējā tajā vecumā trenējās 4reiz nedēļā pa 2-3 stundām- rēķinieties, ka sporta veids tāds, kas paņem ārkārtīgi daudz laika.

Ja interesē, varu nosūtīt telefonu trenerei, kura pieņem mazos.

Espino

Kārļa mamma

Papildināts 17.08.2020 16:35:

Luilui
Ķengaragā vingrošanas nodarbības ir 75. vidusskolā. Treneres stingras, ir zvaigznes jau no bērnu vecumaKārļa mamma
Labdien!

Lūdzu, telefonu un vārdu Arkādijas m.vingrošanas trenerei. Par vingrošanu zinu daudz, jo vecākā meita jau sen trenējas, bet jaunāko tur negribu laist un, kad meklē konkrētu info, tad grūti atrast. Paldies!

Papildināts 17.08.2020 17:23:

Espino
Lūdzu, varētu atsūtīt vārdus un tel.nr. 75.vsk.trenerēm. Paldies!

Espino
vēl arvien turamies? :-)

Espino

Kārļa mamma

Jā, sīkā joprojām nepadodās. Es kā atkal iedomājos visu to ņemšanos


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410115