Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sfinktera plīsums

Almate

DebessManna

zvirbulis993
Stāsts kā par mani! 2018. gadā dzima bērns, arī 4. Pakāpe un sfinktera bojājums. Arī stundu šuva ķirurgs, proktologs, ginekologs pilnajā narkozē pēc dzemdibam. Bet man viennozīmīgi pateica, ka pati dzemdēt vairs nevaru, būs tikai ķeizars. Par operāciju domāju, bet baidos.

milumlacitis

Meitenes, jums traki paveicās! Paveicās, ja tā var teikt, jo, protams, tādus plīsumus nevar saukt par veiksmi....Jums to vainu pamanīja pēc dzemdībām! Manā gadījumā neko nepamanīja, sašuva no ārpuses, cik nu redz, bet sfinkteri nešuva pēc dzemdībām! Ķirurgs pat netika pieaicināts pēc dzemdībām, lai apskatās...To vainu konstatēja tikai tad, kad bija nesaturēšana (saprotiet kāda) un es aizgāju pie proktologa pēc 3 mēnešiem!

Papildināts 25.08.2020 17:02:

Ja drīkst prasīt, kur dzemdējāt? Es pat brīnos, kāpēc ginekoloģe nepieaicināja paskatīties to pašu proktologu pēc dzemdībām, bet šuva uzreiz pati...

Papildināts 25.08.2020 17:10:

Par operāciju neviens neieminējās, jo jums nebija sūdzību! Ja viss zarnu saturs kristu laukā kā veciem cilvēkiem, gan jau ieminējos gan.

Martta

Man nav tieši tādas pieredzes, bet pēc dzemdībām ar gadiem pastiprinājās urīna nesaturēšana. Vairāki ārsti, dažādi viedokļi, bija, kas man piedāvāja operāciju, bet nonācu pie fizioterapeita+ fms funkcionāli magnētiskā stimulācija. Un ir krietni uzlabojumi, terapeite minēja, ka viņai bijuši arī pacienti gados, kam ļoti nopietnā formā visa veida nesaturēšana, bet ar fms un vingrošanu izdodas atgriezties pie pilnvērtīgas dzīves. Katrs gadījums citāds, bet es laikam, kamēr nav problēmu uz operāciju nedotos + lai tas vecums nenāk ar netīkamāk problēmām, padomātu par fizioterapiju...

Papildināts 11.12.2020 00:04:

Kā arī medicīna strauji attīstās, varbūt jau pēc gadiem 5 to pašu, kas nepieciešams varēs izdarīt pacientam daudz draudzīgāk.

Dynky

Martta
Vai vari pateikt speciālista uzvārdu- fizioterapeites un fms speciālistes!

Man ir briesmīga pieredze ar neiejūtīgu un rupju proktoloģi un visa vēlme kaut ko darīt šajā jautājumā ir sabojāta.... pateica "piedzemdēsiet visus, tad arī operēs, nav jau jēgas, ja Jūs vēl dzemdēt taisaties"

Papildināts 14.03.2021 19:40:

Un tiešām sfinkterim taisa usg?

man neko tādu pat i nepiedāvāja vai neapsvēra Nu šausmas kā man paveicies ar dakteri!!!

kukainis

Dynky
Drausmīga attieksme. Man proktologs tieši ieteica operēt pirms varbūtējā nākamā, jo grūtniecība starpenei ir ļoti liela slodze un problēmas var nākties saasināties. "Piedzemdēt visus" esot novecojus uzskats. Jā, sfinkterim taisa 3D USG, kurā ļoti labi var redzēt bojājumu un tā lielumu un tad attiecīgi pieņemt lēmumu, vai un kad taisīt operāciju.

Fizioterapija gan ir jebkurā gadījumā laba, arī ja nolemj operēties, vienalga, drīz vai vēlēk.

Dynky

kukainis

varbūt ir kāds speciālists ko vari ieteikt un kur taisa tādus usg?

kukainis

Dynky
Iesaku dr. Kasparu Snipi, viņš pieņem laikam 1. slimnīcā un Vītola klīnikā, bet smalkais aparāts ir AIWA klīnikā, tas ir Maskavas ielā.

Dynky

kukainis
Milzīgs paldies par atsauksmi!!!

eh... vel morāli grūti savākties un aiziet tieši ar šo delikāto "vietu" pie vīriešu dzimuma daktera

FlairZing

Dynky
Es pati neesmu bijusi pie šāda speciālista, bet no citu pieredzes varu pateikt, ka ārsti vīrieši ļoti bieži ir daudz iejūtīgāki un laipnāki par sievietēm.

Visi man zināmie vīrieši ar lielu pietāti attiecas pret dzemdību procesu un šī procesa sekām. Neviens nesaka, ka tās ir pupu mizas - plukš un gatavs, ko tās vecenes čīkst. Sievietes gan mēdz izrunāties visādi, it sevišķi tās, kurām bijusi iedalīta vieglo dzemdību kārts.

Tāpēc iesaku nebaidīties no ārsta - vīrieša būs labi

Izklausās labi, bet tā tas nestrādā

RoseGarden

Spriežot pēc pieejamās informācijas, Dr.Kaspars Snipe šajā jomā ir labākais Latvijā. 2 reizes esmu bijusi pie viņa uz konsultāciju, t.sk. uz 3D USG Aiwa klīnikā. Ir OK, lai arī esmu no kautrīgajām. Kad pierims Covid, došos pie viņa uz operāciju Vītola klīnikā.

Mana diagnoze - sfinktera plīsums dzemdībās pirms 20 gadiem (USG sfinkteris izskatās nevis kā pilns, bet gan kā 2/3 gredzens).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410253