Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sfinktera plīsums

Almate

milumlacitis

Dynky
Jā, kopumā bija vairāki iekšējie, ārējie plīsumi un vēl iegriezums. Kopumā šuva diezgan ilgi, lai gan man grūti teikt, cik tieši. Vīrs paspēja līdz veikalam aizbraukt un atpakaļ, apmēram kādas 30 min. Un par to tad arī ir man sāpe, ka varēja pasaukt proktologu vai ķirurgu šūt, nevis paši. Pieņemot, ka bijušas tik smagas dzemdības, varēja jau aī rūpīgāk pārbaudīt, ņemot vērā arī manas sūdzības visas 5 dienas, ko pavadīju nodaļā.

Kopumā man dziļi vienalga, vai to nevar redzēt uz aci. Varbūt nevar, bet ar pirkstu, atvainojos, dibenā var redzēt. Tāpēc jau es izvēlējos dzemdēt stacionārā nevis mājās, pirtiņā, kur paļāvos, ka speciālisti tādas lietas tomēr pamana un izlabo!

Papildināts 20.03.2021 21:47:

eli25

Iesniedzu visas summas, kas man bijušas pagaidām (ārstu vizītes, operācija un esošie čeki par fizioterapiju) un morālo kaitējumu. Bet vispār laba ideja, nebiju iedomājusies, ka lietderīgi būtu arī pieminēt, ka man fizioterapijas būs nepieciešamas arī turpmāk, visu mūžu, iespējams. Paldies! To arī mēģināšu iepīt turpmākajos iesniegumos. Vai vismaz pieminēt. Process ir tikai sācies, cik noprotu aizies vismaz gads līdz pirmajam lēmumam, ticu, ka vajadzēs arī pārsūdzēt. Labi, ka manas zināšanas atļauj visus rakstu darbus veikt pašai, jo man ir tiesību zinātņu maģistrs. Laikam vajadzēja braukt dzemdēt un līdz ar mātes pasi nodaļā iesniegt arī šādu dokumentu. varbūt attieksme būtu cita!

Dzemdēju Ogrē. Sveika daktere Bāliņa un vecmāte Apsīte!

Dynky

milumlacitis
Jā, protams!

It īpaši, ja bija smagas dzemdības un vēl arī citi plīsumi un iegriezums, tad gan vajadzētu rūpīgi pārbaudīt vai tiešām viss ir sašūts!

kukainis

milumlacitis
Cepuri nost. Tava galvenā pretenzija ir par to, ka nepamanīja un nesašuva?

milumlacitis

kukainis
Jā, tieši tā! Nesašuva vai sašuva nepareizi/ slikti - vienalga. Ārstēšanas periodā guvu kaitējumu veselībai, ko, lai izlabotu, nācās veikt operāciju un ārstēties. Nemaz nerunājot par morālo kaitējumu - cik ļoti tas viss iedragāja manu psihi pēcdzemdību periodā, attiecības ar līdzcilvēkiem. Tur to aspektu tik daudz, ka nezinu, kā visus uzskaitīt, pat laktāciju sākumā bija grūti sākt, jo es praktiski neko neēdu, jo zināju, ka viss vienkārši kritīs laukā. Vienā brīdī beidzu ēst pavisam... Tur varēja normāli korķus izspert un iedzīvoties psihiskās problēmās, bet man paveicās ar vīru un ģimeni, un pašai ar sevi, ja tā var teikt...

Es sākumā šaubījos teikt mediķu vārdus. It kā nav īsti korekti, bet... Kas notika ar mani arī nebija korekti. Varbūt, ja būs lielāka ažiotāža, man labāk veiksies manā turpmākajā pārsūdzību posmā.

Papildināts 20.03.2021 22:39:

Starp citu, man šeit cālī kopš padalījos ar savu stāstu, ir uzrakstījušas 8 meitenes. Kā nu kurai - kādai operācija jau bijusi pie Snipes, kāda tik gatavojas un ir pašā ceļa sākumā. Skumji, bet tas notiek biežāk nekā šķiet!

kukainis

eli25
Paldies! Šodien pirmo reizi dzīvē uzzināju par ārstniecības riska fondu. Ir, ko padomāt.

milumlacitis

kukainis
Padalīšos, kā man process virzīsies un, ja būs nepieciešams, varēšu mēģināt palīdzēt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18410253